contador de visitas gratis Skip to content

5 tipů pro zabezpečení vašeho iPhonu nebo iPadu

Zabezpečení iOS a iPhone je ve zprávách posledních několik týdnů, takže je zcela pochopitelné, že chcete chránit své soukromí a chránit svá data v maximální možné míře.

Proto jsme sestavili sérii z iPadizate Tipy, tipy a rady, jak udržet zabezpečení vašeho iPhone neporušené. Nedovolte hackerům přístup k vašim osobním údajům … dokonce ani FBI!

Tipy, triky a rady, jak udržet váš iPhone v bezpečí

1,6místné bezpečnostní kódy

Obvykle, alespoň v mém případě, obvykle používáme 4místná hesla k odemčení iPhone a iPad. Pro hackera je snazší rozbít čtyřciferné heslo (10 000 možných kombinací) než šestimístné heslo (1 000 000 možných kombinací).

Zabezpečení IOS

2. Speciální alfanumerické kódy

Pokračováním od předchozího bodu můžeme zvolit alfanumerický kód. Chcete-li aktivovat, přejděte na: Nastavení> Dotkněte se ID a PIN> Povolit PIN. Po stisknutí tlačítka „Možnosti kódu“ se zobrazí nabídka pro změnu na 6místný číselný kód nebo vlastní alfanumerický kód (více doporučeno).

Zabezpečení IOS

3. Zakažte oznámení na uzamčené obrazovce

Některé funkce obsahující osobní údaje uživatele jsou k dispozici v oznamovacím centru, je vhodné je deaktivovat Chcete-li to provést, zadejte „Nastavení> Touch ID a kód“ a deaktivujte možnosti „Dnes, Zobrazit oznámení, Peněženka, Odpovědět zprávou a Siri“.

4. Zakažte Control Center

Řídicí centrum iOS může komukoli usnadnit deaktivaci připojení k internetu prostřednictvím režimu Letadlo, aby zabránil komukoli najít iPhone pro případ, že by se ztratil. Chcete-li deaktivovat Control Center, musíte mít přístup „Nastavení> Ovládací centrum> Přístup na uzamčenou obrazovku“.

Zabezpečení iOS cc

5. Najděte můj iPhone

Tato rada přímo souvisí s předchozí a díky funkci Najít můj iPhone najdeme zařízení v případě krádeže nebo ztráty. Enter pro povolení možnosti „Nastavení> iCloud> Najít můj iPhone“.

Zabezpečení IOS

Chcete-li doplnit tyto skvělé bezpečnostní tipy pro iPhone a iPad, můžete pomocí těchto bezpečnostních aplikací pro iOS výrazně zlepšit ochranu dat, soukromí, blokování webové reklamy a vzhled virů.