5 úžasných plošinových her pro iPhone a iPad

5 úžasných plošinových her pro iPhone a iPad

Jaká lepší omluva než o víkendu pro zábavu při hraní her pro iOS? App Store nabízí širokou škálu aplikací a dnes vám přinášíme ty nejlepší platformové hry pro iPhone a iPad.

Snažili jsme se sbírat tituly platforem, o kterých jsme si mysleli, že jsou nejvíce doporučeno v celé historii iOS. Proto zde najdete hry z doby před několika lety, ale také mnohem aktuálnější.

Poslední Inua

Ale buďte opatrní, varujeme vás, že tyto hry jsou velmi návykové. Po stažení … už nechcete zkusit další!

To nejlepší z nejlepších her na platformě iOS

Swordigo

Swordigo je jedna z těch her, které jste v poslední době neviděli. Tato retro platformová hra nás zve na jedinečné dobrodružství fantasy, magie, příšer a jeskyní. Dávejte si pozor na soundtrack, nejlépe. Velmi doporučená plošinovka!

Last Inua – An Artic Adventure

V Last Inua budeme ovládat dvě postavy současně. V tomto nádherném příběhu otec a syn inua bojují proti přírodním živlům Arktida severního pólu přežít ve velmi drsném prostředí. Má senzační uměleckou sekci.

Chronologie – čas všechno změní

Chronology – Times Vary Everything je jedna z mých oblíbených plošinových her pro iPhone a iPad. Náš cíl Cestujte časem a překonávejte různé výzvy a hádanky díky hodinám se zvláštním mechanismem. Budete to milovat

Předpeklí

Co říci o Limbu? Bezpochyby Jedna z nejpopulárnějších her v App Store. Působivá grafika, jednoduchá a efektivní hra, velmi kreativní mechanika a dobře zpracovaná fyzika. Pokud jste ještě nehráli, nevím, co očekávat …

Leovo bohatství

Leo’s Fortune je dobrodružná a plošinovka pro iOS, kde budeme muset vypátrat zloděje, který ukradl všechno naše zlato. Nabídky perfektně navržená grafika a vynikající hru. Je to velmi, velmi zábavné.

O úspěchu těchto úžasných plošinových her pro iOS není pochyb. Ale, Co je tvůj oblíbený? Osobně je všechny miluji, ale kdybych si měl vybrat, zůstal bych u hry Swordigo, která vypráví fantastický příběh, který každého zaujme, stejně jako skvělá hratelnost. Myslíte si, že v tomto seznamu chybí nějaké platformové hry pro iPad a iPhone?