5 užitečných tipů a triků pro Trivia Crack pro iPhone a iPad

5 užitečných tipů a triků pro Trivia Crack pro iPhone a iPad

Trivia Crack je opravdu návyková triviální hra, která nám nabízí možnosti. soutěžit s našimi přáteli a samozřejmě mnoho dalších uživatelů iOS, aby zjistili, kdo je nejchytřejší nebo nejkultivovanější.

Tato zábavná hra pro iPhone a iPad, kterou vytvořili tvůrci Apalabrados, existuje už týdny. Správa nejstahovanějších aplikací z App StoreNad hrami jako Minecraft nebo dokonce populární Five Nights at Freddy.

zeptal se podvádí (1)

Stáhněte si Trivia Crack

Pokud jste to ještě nevyzkoušeli, velmi to doporučujeme od iPadizate. Zde je widget ke stažení bezplatné verze:

Placená verze odstraní reklamy:

5 drobných tipů a triků

Jedná se o nejneobvyklejší tipy a triky, které obsahují strategie a triky, které nám umožní dosáhnout vítězství a vyhrát odměny v každé hře.

Co koupit

Pokud plánujete něco koupit prostřednictvím nákupů v aplikaci, nejlogičtější je, věčný balíček života. Tímto způsobem můžete hrát tak dlouho, jak chcete, aniž byste museli čekat.

Vyhodnocení otázek

Můžete se rozhodnout pomoci položit otázky v nabídce k vyhodnocení, což nám dává tu výhodu, že budeme moci provádět následující. znáte další otázky Bude integrován do různých kategorií.

zeptal se podvádí (2)

Problémy s vašimi silnými stránkami

Podle vkusu nebo tradic máme některé kategorie, ve kterých všichni vynikáme, abychom toho využili vyzvat naše přátele ve věcech, které kontrolujeme a že nejsou moc odborníky. Tyto informace můžeme získat z hodnocení a profilů.

Režim Letadlo

Pro mnoho uživatelů iOS funguje velmi zajímavý trik. S tímto podvodem budete mít druhou šanci, když se vám nepodaří otázku. Nejprve musíme nechat problém nainstalovat Otevřeme Control Center, abychom povolili režim v letadle.

Po zodpovězení, pokud je špatné, ho od té doby nepozná nebudeme připojeni k internetu. Teď, když víme správnou odpověď, můžeme se znovu připojit, otázka se bude na otázku opakovat.

zeptal se cheat (3)

Fotografická paměť

Je vysoce nepravděpodobné, že v této zábavné hře pro iPhone a iPad neztratíte žádnou z otázek. Jeden z malých tipů, který doporučujeme, je tedy tento: Pořiďte screenshoty všech otázek, které se vám nepodařilo. Když máme minutu, můžeme rychle zkontrolovat všechny zachycené položky a uložit odpovědi do naší paměti.

Co si myslíte o těchto tricích, které jsme sestavili díky iMore? Byly vám tyto tipy užitečné? Pokud ano nebo chcete dát jakékoli další rady, můžete nám napsat z části komentářů pod tímto příspěvkem. Počkáme na vás!