50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli narušení bezpečnosti

Vážný problém v největší sociální síti na světě. Byl 50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli narušení bezpečnosti Byl objeven velmi nedávno a vážně ovlivňuje soukromí uživatelů.

Jako by skandál s únikem před několika měsíci nestačil, pravdou je, že Facebook opět čelí novému problému, že bude nutné vidět, jak se bude vyvíjet, zejména pokud jde o image společnosti.

Zdá se, že nová zranitelnost Vzhledem k tomu, že hackeři, kteří k němu mají přístup, byli přítomni od července 2017, mohli ohrozit zabezpečení a soukromí těchto 50 milionů uživatelských účtů.

Krádež přístupových tokenů

Tato nedávno objevená chyba zabezpečení souvisí s tokeny přístupu uživatelů. Zdá se, že důvod pro chybu v kódu sociální sítě uživatelské klíče a klíče byly odcizeny.

Lze všechny příspěvky na Facebooku smazat jediným kliknutím?

To je to, co tito hackeři milion Facebook účtů. A jak to udělali? Tuto chybu zabezpečení způsobují známé funkce sociální sítě, zejména uživatelů. Facebook.

Rozsah, který může hackerství tohoto účtu mít, není v současné době znám, tj. Zda může ohrozit citlivá data uživatelů nebo jiných uživatelů. Věc je jasná, ano porušeno soukromí Miliony členů Facebooku.

Vizuální - 50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli narušení bezpečnosti

Facebook si byl tohoto problému vědom a učinil jednoduché rozhodnutí: resetovat všechny přístupové tokeny Bylo postiženo 50 milionů lidí a miliony. To znamená, že pokud jste jedním z postižených, pravděpodobně se budete muset znovu přihlásit.

Podobně uvidíte oznámení, které vás upozorní na tuto chybu zabezpečení, která zneužívala váš účet. Vážně, že stále mají 50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli zranitelnostiDoufáme tedy, že to Facebook určitě napraví a vše se vrátí do normálu.

Chrome kvůli chybě zabezpečení porušuje zabezpečení hesel WiFi

Přes: WSJ