5,8palcový nástupce iPhonu X může být o 10% levnější

Měsíce před vydáním iPhone X byly plné pověstí, které naznačovaly, že tento terminál byl propuštěn. Může být první, která přesáhne 1 000 eur v jeho nejekonomičtější verzi, v tomto případě verze s 64 GB úložiště. Podle Tima Cooka jsou prodeje iPhonu X vyšší než odhady společnosti.

Jako obvykle však Apple své počty nikdy nezkazí, takže nevíme jak populární je tento terminálPokud však půjdeme podle údajů analytiků, ve skutečnosti se neprodává tak dobře, jak společnost očekávala kvůli své vysoké ceně. To se však může změnit.

Podle společnosti Digitimes bude výroba nové generace 5,8palcového iPhonu X levnější. konečná cena zařízení nebude 999 $ Teoreticky je ukázáno na modelu iPhone X, který pomůže zvýšit prodej této druhé generace než iPhone X.

Pokud posloucháme pověsti, Apple plánuje vydat tři modely iPhone v příštím roce: Druhá generace 5,8palcového iPhonu X s obrazovkou OLED, 6,5palcového modelu s obrazovkou OLED a nového 6,1palcového modelu s obrazovkou LCD, Apple tímto způsobem eliminuje tradiční formát, který má. Společnost iPhone doprovází poslední čtyři roky.

Model s LCD obrazovkou je určen pro ty, kteří si chtějí každý rok užívat nový iPhone, ale nechtějí utrácet spoustu penězMyšlenkou společnosti Apple by tedy bylo uvést tento model na trh za přibližně 800 $; 6,5palcový iPhone X se stane novou vlajkovou lodí společnosti, která nahradí model Plus. Nahradí současný 4,7palcový iPhone.