6 nejlepších nekonečných závodních her pro iPad a iPad Mini

6 nejlepších nekonečných závodních her pro iPad a iPad Mini

Výběr nejlepších nekonečných závodních her pro iPad, iPad Air a Mini

Nekonečné závodní hry získávají váhu mezi uživateli smartphonů, zejména mezi těmi, kteří používají iPad, iPad Air nebo iPad Mini, takže můžete seznam nejlepších.

Pro ty, kteří příliš neví, z čeho jsou tyto hry vyrobeny, řekněte jim, že jde o. vyberte si postavu a utíkejte, utíkejte a běžte dál Jak postupujeme, vyhýbáme se různým předmětům, které nám byly předloženy.

Jak budeme postupovat hrou, bude nám umožněno vylepšovat naše postavy, optimalizovat jejich techniky a některé parametry, abychom mohli běžet více metrů.

6 nejlepších her - nekonečné závody-ipad-ipad-mini-2

Představuji si, že mnozí z vás znají slavnou hru Temple Run, která je největším odhalením této kategorie ve hrách, takže pokud chcete vyzkoušet nové hry, věnujte zvláštní pozornost našemu výběru nejlepšího nekonečného závodu roku 2014.

Top 6 nekonečných závodních her

Gru. Despicable Me: Minion Rush

Jak víte, film Gru. U nás to mělo velký úspěcha to nejen mezi diváky dětí. Zdá se, že hra sleduje stejnou cestu a řadí se mezi nejlepší nekonečné závodní hry, ve kterých musíme být. prohlídkové laboratoře a filmové souboryZatímco náš oblíbenec sbírá všechny možné banány. To bude hlavním cílem hry, protože později budeme moci tyto banány vyměnit za různé kostýmy, boostery a různé předměty, které nás vylepší.

Temple Run 2

Tohle je jeden nejznámější nekonečné závodní hry a v takových hrách to vyvolalo vášeň mnoha uživatelů. Toto je druhá verze poté, co byla první verze stažena milionkrát během několika měsíců. Budeme muset běžet nepřetržitě jako první verze hry, utíkat před obří opicí a velmi naštvaný, sbírejte mince různé hodnoty, které můžete použít k překonání překážek a pozdějšímu zlepšení naší postavy.

Navigace Jetpack

Tato hra byla jednou z nejstahovanějších her v App Store a vždy byla měřítkem nekonečných závodních her s laskavým svolením té staré. Musíme pomoci Barrymu Steakfriesovi ovládat jejich létající rakety a můžeme vydělat více obleků, nástrojů, nástrojů, které nám pomohou uniknout raketám, získat více peněz a mnohem více.

Sonic line

Představuji si, že všichni znáte legendárního nejrychlejšího modrého ježka na světě … Správně, mluvíme o Sonicovi, známé postavě vytvořené SEGA, která nás přiměla trávit hodiny před obrazovkou. Nyní nám představují tuto úžasnou nekonečnou běžící hru. Běh, skákání, otáčení a exploze v ohromujících 3D scénářích.

Do smrti

Nikdo nemůže popřít, že zombie jsou právě teď jedním z nejmódnějších témat, a to do značné míry díky báječné sérii The Walking Dead. Vývojáři Into The Dead tedy dát dohromady dvě z nejvíce trendy věcí právě teď a spojili zombie a nekonečné běžící hry, aby nám poskytli bezkonkurenční zážitek.

Běh, běh, zombie vás sní, to je to, co si myslíte, když zkusíte Into The Dead !!

Váš běh

Toto je jedna z mých oblíbených nekonečných závodních her. Proč? Protože Run’n’Gun umožňuje běhat a běhat, skákat a sbírat mince, střílejte a střílejte na nepřátele, kteří se objevují během závodu. To nám poskytne více zábavy a více výzev ve srovnání s ostatními. Pokud hledáte jinou hru, tady to je!

Toto jsou nekonečné závodní hry, které právě teď chceme zdůraznit nad ostatními … Znáte nějaké další hry, které stojí za zmínku v této kategorii? Dej nám vědět !!