7 alternativ k aplikaci Neutrino pro Instagram

Po odstranění Neutrino Možná voláte z obchodů s mobilními aplikacemi alternativy k praxi umožňující získat následovníky Instagram rychle a bez nadměrného úsilí.

Neutrino byl nějaký druh aplikace spolupracovník Chcete-li podpořit účty Instagram. Když jsme to nastavili, začali jsme sledovat další uživatele a dávali jsme jim rádi kupovat „diamanty“. Nechali je získávat stoupence a lajky V USA.

7 bezplatných alternativ k Photoshopu

Alternativy Neutrino samozřejmě existují, protože aplikace se stala velmi populární. Mnoho lidí chce být součástí španělského klubu ovlivňovatelů na Instagramu a s Neutrinem bylo snadné získat si následovníky, i když jejich zájem o náš účet nebyl skutečný.

Neutrino +

Visual - 7 alternativ k aplikaci Neutrino pro Instagram

Neutrino + je oficiálním nástupcem, ale přichází ve dvou variantách. V oficiálním obchodě Existuje velmi jednoduchá verze obchodu Android Playdoporučuje pouze populární hashtagy, pokud jsou na webu Verze, která vám umožňuje získat lajky a sledovatele Přímým způsobem.

Jelikož je možné nainstalovat jiné aplikace pro Android než Google Play, lze Neutrino + použít v plné formě z níže uvedeného odkazu bez zabezpečení oficiálního obchodu s OS, ale také bez omezení.

  1. Stáhněte si Neutrino + pro Android (APK)

stažení

Hiketop +

Visual - 7 alternativ k aplikaci Neutrino pro Instagram

Hiketop + od koho přímější alternativy Neutrino nabízí stejné funkce a téměř stejné rozhraní jako původní aplikace. Již jsme vysvětlili, jak získat zdarma následovníky na Instagramu pomocí Hiketop +, což je velmi jednoduchý proces.

Navíc můžete získat lajky prostřednictvím Hiketop + a také plánuje přidávat komentáře. Jedná se tedy o řešení Zvyšování účtů Instagramu rychle a snadno, a to přesně to, co nabízí Neutrino.

  1. Stáhněte si Hiketop + pro Android / iOS

stažení

Turbo jako pro Instagram

Turbo Like pro Instagram funguje podobně jako Neutrino + nebo Hiketop +, ale umožňuje pouze se líbit, žádní následovníci. Jedná se o starší a pomalejší aplikaci, takže ji jako třetí možnost doporučujeme, pouze pokud pro nás jiné alternativy nefungují.

Pracuje na mobilní telefony a počítačeJelikož se lajky vytvářejí v určitém rozhraní, nikoli přímo na Instagramu, a tato možnost bude sociální sítí deaktivována, bude to brzy považováno za aktualizované.

  1. Stáhněte si Turbo Like pro Instagram pro Android / iOS / PC / Mac

stažení

Hashtags pro Instagram

Hashtagy pro Instagram jsou jednou z alternativ společnosti Neutrino s „poctivějším“ přístupem, protože si přímo nezískávají lajky nebo sledovatele, ale spíše se zaměřují na nabízení. návrhy hashtagů Udělat to.

Je poměrně rozsáhlý, včetně možností Běžná témata na Instagramu a vyhledávač navrhnout úspěšné značky ze zadaného výrazu. Aplikace navíc usnadňuje kopírování hashtagů namísto jejich ručního zadávání.

  1. Stáhněte si Hashtags pro Instagram pro Android

stažení

Expert na hashtag pro IG a TikTok

Visual - 7 alternativ k aplikaci Neutrino pro Instagram

S Hashtag Expert má podobný cíl jako Neutrino, ale máme jinou aplikaci založenou na výběru Hashtagy vhodné pro Instagram a TikTok. Předchozí aplikace je v zásadě stejná, pouze pro iOS.

I když existují triky, jak nahrát své následovníky na Instagram, celkově tyto alternativy tento proces zjednodušují. Jak jsme již zmínili, vždy mějte na paměti, že Instagram může v této záležitosti podniknout kroky. neoficiální aplikace jen velmi málo z nich se sociální síti může líbit.

  1. Stáhněte si Hashtag Expert pro IG a TikTo pro iPhone / iPad

stažení

Pro získání popularity použijte dobré hashtagy

I když má smysl hledat náhradní aplikaci po zmizení Neutrina, neměli bychom zanedbávat ostatní. manuální alternativy. Jsou obtížnější, ale pokud se Instagram rozhodne znovu smazat nesprávné sledovatele a uvidí aplikace jako Neutrino nevhodné, ušetří nám to významného neúspěchu.

Dnes je možné často sledovat hashtagy na Instagramu a uživatelích účty, které se vám budou líbit a sledovat… Na druhou stranu čeká vzájemnost.

Celkově lze říci, že používání nejoblíbenějších hashtagů na Instagramu je dobrá volba, což nám pomůže zvýšit relevantnost našeho profilu, aniž bychom použili Neutrino nebo některou z jeho alternativ. Každopádně vysvětlíme, jak ji použít, v níže uvedeném odkazu nejúčinnější hashtagy pro každou zásilku.

Web: Naučte se vybírat oblíbené hashtagy

Používejte nástroje se statistikami

Visual - 7 alternativ k aplikaci Neutrino pro Instagram

Alternativy ve stylu neutrina dávají profilu Instagramu rychlou podporu, ale rizika. Nejen, že ztrácíme lajky a následovníky, ale samotný účet přichází s riziky kvůli tomu, že se některá z výše uvedených aplikací ptá přihlásit se s Heslo pro Instagrama mohou to skrýt.

Bereme-li Instagram vážně, měli bychom odložit „rychlé zkratky“ jako Neutrino a místo toho Statistika pro přirozeně růstanalyzovat zájmy komunity, věkové skupiny, pohlaví, časy připojení a mnoho dalších možností nabízených pokročilými nástroji.

Web: Sledujte své sledovatele na Instagramu

Teď víš Alternativy k Neutrinu pro Instagram máte na výběr. Hiketop + je jeho přímým nástupcem, další vývojáři mají také stejný styl nástrojů a nakonec existují triky, jak na Instagramu postupovat pomalu.

Jak mohu skrýt své Instagram Stories před některými následovníky?

Co si myslíte o alternativách k Neutrinu? Myslíte si, že stojí za to použít tento druh aplikace, abyste vynikli na Instagramu?