7 alternativ k Instagramu

Už vás unavuje Instagram a chcete vyzkoušet jinou sociální síť? Mít různé Alternativy k Instagramu Můžete nahrát všechny požadované fotografie a videa, i když pravděpodobně nemají viditelnost, kterou Instagram nabízí díky své popularitě.

Vezmeme-li to v úvahu Hledáme sociální síť podobnou InstagramuPravdou je, že existuje několik možností, některé pravděpodobně znáte a jiné ne, ale všechny nabízejí stejný cíl – nahrát multimediální obsah, který může každý vidět.

Kdykoli chcete opustit Instagram nebo jen tak vyzkoušejte různé alternativy Kromě toho, že můžete vidět kvalitnější obsah, než jaký obvykle najdete na Instagramu, nabízí různé funkce.

500 pixelů

Vizuální - 7 alternativ k Instagramu

500 pixelů pravděpodobně jedna z nejlepších alternativ si můžete vyzkoušet. Měli byste vědět, že existuje sociální síť specializující se na fotografii a najdete v ní tisíce, ale ne zrovna nízké kvality, ale nabitou profesionály a amatéry.

Chcete-li vytvořit svůj profil, musíte se zaregistrovat a zde Můžete nahrát všechny obrázky, které chceteumožnit uživatelům, aby je komentovali, „lajkovali“, a dokonce propagovali práci různých fotografů, a také jim nabídnout, aby si je koupili.

Profesionálové, kteří jej používají, mohou dokonce prodávat své fotografie v obchodě; to, další zdroj příjmů Pokud se tomu jen věnujete, není to špatné, protože nabídky provizí 500 pixelů jsou velmi atraktivní.

Web: 500 pixelů

Flickr

Vizuální - 7 alternativ k Instagramu

Flickr Je to jedna z nejznámějších alternativ, pravděpodobně od doby, kdy se objevila v roce 2004, a po mnoho let zaostává, protože její popularita prudce vzrostla, Sociální síť dodnes využívají miliony lidí nahrát vaše fotografie.

Jeden sociální síť se specializací na fotografii Podobně jako 500 pixelů, takže můžete také najít obrázky nahrané jakýmkoli profesionálním fotografem. Flickr je jako úložiště obrázků, ale je to také místo, kde k nim uživatelé mohou přidávat komentáře, prodávat je atd.

Web: Flickr

Vero

Vero někdo jiný Alternativy k Instagramu To v seznamu nechybí, ale i když to není tak dobře známé jako předchozí dva, jedná se především o možnost, která se objevila nedávno a protože má své vlastní jedinečné funkce, které se uživatelům mohou více či méně líbit.

Je to velmi podobné Instagramu můžete jej použít k nahrávání obrázků a použití hashtagů, jako je obsah jiných lidí, komentování atd. Je však povoleno nahrávání nejen fotografií, ale také videí, hudby, filmů, knih a dalších žánrů.

Důležité podrobnosti o Veru jsou samozřejmě vaše šance vlastnit ho. vysoká kontrola vašeho soukromí a neuvidíte reklamy. Ačkoli byl Vero v té době velmi populární, postupem času se stal notoricky známým a dnes je ještě jedna možnost.

  1. Stáhněte si Vero pro Android

stažení

  1. Stáhněte si Vero pro iOS

stažení

VSCO

Vizuální - 7 alternativ k Instagramu

Ačkoli VSCO Známá také jako aplikace pro úpravy obrázků pro mobilní zařízení, a to jak pro iOS, tak pro Android malá komunita uživatelů za účelem sdílení všech požadovaných fotografií.

Má miliony uživatelů, kteří jej používají, a na rozdíl od Instagramu může uživatel nahrávat fotografie, aniž by se bál vědět, co si o nich uživatelé budou myslet, protože žádné lajky a žádné komentáře, stačí jej nainstalovat pro zábavu ostatních uživatelů.

Tam uvidíte výtvory ostatních uživatelůprotože tam můžete mít fotografie, které jste upravili ve VSCO, takže můžete vidět různé filtry, které ostatní používají k jejich použití na vaše obrázky.

  1. Stáhněte si VSCO pro Android

stažení

  1. Stáhněte si VSCO pro iOS

stažení

EyeEm

Vizuální - 7 alternativ k Instagramu

EyeEm Koncept je podobný konceptu jako VSCO, protože je to také editační aplikace, která nabízí spoustu filtrů a možností úprav (sytost, ostrost, vyblednutí atd.). Nabízí komunitu až 18 milionů fotografů.

V komunitě můžete prodávat své vlastní fotografie na základě licence, můžete dokonce sami kontrolovat autorská práva a výběr, který chcete prodat. EyeEm tedy může být velmi zajímavým zdrojem příjmů, pokud jste dobrý fotograf.

Web: EyeEm

Tik tak

Tik tak Je to pravděpodobně sociální síť okamžiku. Instagram umožňuje nejen nahrávat fotografie, ale také videa a dokonce i Instagram Stories a hudbu. Toto je rozhodně hlavní aktiva TikToku, Nahrávejte krátké selfie s hudbou velmi různorodé, něco podobného Instagram Stories.

K těm malým klipům Můžete přidat spoustu filtrů, efektů, hudby a dalšíchVýsledkem bude velmi atraktivní video pouhých několika sekund. Pak máte příležitost lajkovat ostatní uživatele a dokonce sledovat své oblíbené autory.

  1. Stáhněte si TikTok pro Android

stažení

  1. Stáhněte si TikTok pro iOS

stažení

JE

Vizuální - 7 alternativ k Instagramu

Pojďme s posledními alternativami, JE. Jedná se o zvědavou sociální síť, která si klade za cíl, aby uživatelé nahrávali své obrázky, ale ne žádné, umělecké fotografie, kresby a další. Jako sociální síť můžete sdílet svůj profil se svými následovníky, všemi svými obrázky atd. Můžeš mít.

Samozřejmě můžete přistupovat k profilům jiných autorů, abyste viděli a lajkovali jejich obrázky, komentovali, sdíleli a další. Kromě toho a Na kartě „Objevit“ se seznámíte s novými lidmi to může vyhovovat vašemu vkusu v sociální síti.

  1. Stáhněte si Ello pro Android

stažení

  1. Stáhněte si Ello pro iOS

stažení

Sociální síť s Peoople, rady od influencerů a přátel

Co si myslíte o všech těchto alternativách? Věděli jste něco z toho?