7 skvělých triků Subway Surfers pro iPhone a iPad

Subway Surfers je zábavná nekonečná běžící hra pro iPhone, iPad a iPad Mini, kde se musíte vyhnout všem překážkám: bariéry, vlaky, tunely … Získal miliony stažení v App Storea jeho následovníci stále rostou každým dnem.

Proto jsme vás vyzvali od iPadizate, aby vám poskytl kompletní průvodce triky, tipy a návrhy pro Subway Surfers, oblíbeného běžce pro iPad a iPhone. Doufáme, že vám byli nápomocni!

surfaři metra (1)

Představujeme 7 tipů a triků pro surfování v metru pro iPhone a iPad

Pokuste se nasbírat maximální počet mincí

Náš první trik může být docela zřejmý, ale to je nejdůležitější: shromáždit maximální počet žetonů, než zemřeme, i když musíme. Riskovat, abyste se vydali na nejsložitější silnice.

Vylepšete své power-upy

Jakmile získáme dobré množství žetonů, budeme je muset utratit. A neexistuje lepší způsob, jak utratit mince vylepšení našich posilovačů: jetpack, super tenisky, magnet na mince…

surfaři metra (3)

Pokud je to možné, použijte hoverboard

Kromě power-upů a power-upů se od té doby vyplatí používat objekty jako Hoverboards, které můžeme použít k rozšíření našich nekonečných ras. Dodává nám to 30 sekund imunity. Takže pokud narazíme na překážku a máme pocit, že ji nemůžeme překonat, stačí povolit hoverboard a je to!

Poradenství IPadizate: 10 tipů a triků od GRU: Minion Rush.

surfaři metra (2)

Připojte se k výzvám

Pokud se dostaneme do hry, i když je to jen pár minut, řešit různé každodenní výzvy získat skvělé ceny.

Obrovské skoky

Díky tomuto triku můžeme získat super vysoké skoky. K dosažení tohoto cíle budeme muset Kombinujte jetpack s akcí létání a skoku současně. Když dojde palivo pohonných hmot, budeme muset sklouznout prstem nahoru a naše postava dosáhne úžasné výšky.

surfaři metra (4)

Zdvojnásobte mince

Díky tomuto triku můžeme zdvojnásobte naše výdělkyto bude dost sbírat noste jetpack a super tenisky, budeme však muset upgradovat dvě vylepšení, aby se objevily současně.

Výlet do minulosti

Pokud přejdeme do aplikace Nastavení na iPhonu nebo iPadu a změníme čas a datum našeho zařízení iOS, jak naznačuje Malawida, můžeme k ní přistupovat. tajné sekce z předchozích vydání, jako znaky k odemknutí, nebo Zdarma stůl v Miami. Tento trik bude fungovat, pokud změníme datum na den 30. května 2013.

Subway_Surfers_2012_12_14_21_42_29_041.jpg

Doufáme, že se vám tyto tipy a triky od Subway Surfers pro iPhone a iPad líbily, a rádi od vás uslyšíme. Pokud jste věrní stoupenci tohoto velkého nekonečného běžce, Nenechte si ujít příležitost podělit se o radu se zbytkem čtenářů. V sekci komentářů pod tímto příspěvkem. Děkuji!