contador de visitas gratis Skip to content

7 triků pro iPhone, které usnadňují používání

Používání iPhonu nebo iPadu je díky iOS velmi jednoduchá věc, a to je mobilní operační systém Apple, který nabízí skvělé uživatelské prostředí. Apple má operační systém, ke kterému mají uživatelé přístup, a podařilo se mu velmi snadno používat mobilní zařízení.je u systému iOS 9 něco ještě výraznějšího.

I tak, Existuje několik malých triků, díky nimž budete mít ze svého iPhonu ještě více a pokud je to možné, usnadní použití. Proto se již nebavíme a necháme vás o samotě s číslem 7, které, jak doufáme, vám hodně pomůže.

cheaty-use-iphone-easy-2

Více informací o iPadizate | 5 nových triků pro iOS 9.2 pro iPhone a iPad.

Vylepšete používání iPhonu pomocí těchto jednoduchých triků!

Zvětšete velikost textu

Pokud máte potíže se čtením drobného tisku na obrazovce vašeho iPhone, máte jednoduché řešení. Text můžete zvětšit v Nastavení – Obecné – Přístupnost – Větší text, zde můžete tuto možnost povolit a vybrat požadovanou velikost písma.

Snadnější použití cheatů s iPhone.

Samozřejmě je třeba říci, že velikost písma, kterou si vyberete, uvidíte pouze v kompatibilních aplikacích. Na druhou stranu, Text můžete psát tučně, ale bude to vyžadovat restart iPhone..

Zvětšením zvětšíte obrazovku

Další možností pro lepší čtení je povolit v ní obsaženou funkci zvětšení. Nastavení – Obecné – Přístupnost – Lupa. Tato funkce Umožňuje zvětšit obrazovku dvojitým klepnutím třemi prstypohybovat se v různých bodech nebo měnit přiblížení.

Snadnější použití cheatů s iPhone.

Použijte alternativní klávesnice

Pokud půjdeš Nastavení – Obecné – Klávesnice Automatická velká písmena na klávesnici, automatická korekce, zkratky atd. Můžete konfigurovat různé věci jako. Také strMůžete přidat další klávesnice v jiných jazycích a dokonce i klávesnice třetích stranKompatibilní s iOS 8.

Povolit titulky

Ještě jednou musíte v aplikaci Nastavení iOS přejít do sekce Přístupnost. Tam budete muset jít téměř dolů, kde najdete možnost Titulky, povolte je a můžete si je užít, když jsou pohodlné.

Snadnější použití cheatů s iPhone.

Taky, Ve stylu můžete ponechat výchozí nastavení nebo zvolit, zda se má zobrazit větší text., vytvořte klasičtější styl nebo dokonce nový.

Obrysy tlačítek

v Nastavení – Obecné – Přístupnost – Obrysy tlačítek Pod tlačítka můžete přidat mírně stínovaný tvar. Díky tomu je snáze zjistíte a budete vědět, kde stisknout.

VoiceOver čte za vás

VoiceOver je skvělý pro lidi se zrakovými problémy, protože vám řekne, které aplikace jste se dotkli, kdo vám volal a mnoho dalšího. Aktivace je velmi snadná, stačí jít Nastavení – Obecné – Usnadnění – VoiceOverje místo, kde si můžete vybrat, zda chcete mimo jiné změnit rychlost čtení, hlas, tón nebo použít zvukové efekty.

Snadnější použití cheatů s iPhone.

Vylepšete oznámení

A konečně FoxNews nabízí způsob, jak vylepšit oznámení, která přicházejí na váš iPhone, takže vám nic neunikne. Jedním ze způsobů je použít k upozornění blikající LED světlo iPhonu.. Chcete-li konfigurovat, musíte přejít na: Nastavení – Obecné – Přístupnost Aktivujte LED blesk, který se aktivuje, když dostanete upozornění na iPhone.

Na druhou stranu, můžete vytvořit speciální vibrace v Nastavení – Zvuky a tam klikněte na požadovanou možnost a poté Vibrovat. Nebo chcete-li, můžete některým lidem vytvořit vlastní vibraci, která je identifikuje, když vám zavolá, aniž by museli vidět obrazovku, přejít na Kontakty a upravit osobu, u které chcete vibraci změnit.