8 nejlepších simulačních her pro iPhone 4, 5 a 6

8 nejlepších simulačních her pro iPhone 4, 5 a 6

Objevte nejlepší simulátory pro iPhone v App Store

Máte rádi simulační hry? Takže jste na správném místě, protože dnes vybereme to nejlepší Kompilace simulačních her pro iPhone 4, 5 a 6. Držte se svého sedadla, protože dnešní hry jsou úžasné a vyhodí vás, hrají na Boha a způsobují veselé nehody.

Mezi hrami v našem výběru nenajdete brutální FPS tituly, akční nebo dovednostní hry jako Candy Crash, ale najdete je skvěle zábavně a také vás rozesmějí, pobaví a Získejte jedinečný a velmi realistický zážitek.

nejlepší hry-simulace-iphone

Pokud hledáte něco důležitějšího, titul, který vám dává nové vjemy a to vám umožní na dlouhou dobu odvrátit pozornost od problémů každodenního života … nenechte si ujít simulační hry pro iPhone!

Fantasy manažer fotbalu

Jste klasický fanoušek PC fotbal? Časy se mění a hry se mění s nimi. Ale Díky Fantasy Manager Football můžeme tyto časy znovu prožít Strávili jsme hodiny hraním tohoto populárního fotbalového simulátoru.

Fantasy Manager Football nám to umožňuje nábor zaměstnanců, podepisování hráčů a rozvoj našich vlastních strategií Setkáváme se se skutečnými týmy ze španělské, italské, anglické ligy a mnoha dalších.

The Sims Freeplay

Bylo by téměř zločinem, nemluvě o Simících při kompilaci nejlepších simulačních her pro iPhone. S touto populární bezplatnou mobilní hrou budeme mít příležitost: navrhněte si vlastní dům, přidejte podlahy, změňte naše postavy v oblečení, hledejte práci

Dir-dir skutečně kompletní hra a to nám téměř každý měsíc nabízí aktualizace s mnoha novinkami. Je také zcela zdarma.

Godus

Kdo nikdy nesnil o tom, že bude Bohem? Budeme mít příležitost být s Godusem a Proveďte naše věrné následovníky různými obdobími lidstva. V této simulační aplikaci můžeme stavět domy, farmy, doly, vytvářet řeky, formovat hory … velmi doporučujeme!

Pokud hledáte hru podobnou hře Clash of Clans nebo jiným strategickým hrám, ale bez boje pro více hráčů a s nádechem elitní elegance, vaše hra je Godus.

Kozí simulátor

Kozí simulátor, jak název napovídá kozí simulátor. Ano, ano, čtete správně, koze. Mnoho z vás tuto populární hru již zná, a to díky některým z nejznámějších hráčů na YouTube, nebo jste ji dokonce měli možnost hrát na jiných platformách.

Teď tohle Lze jej stáhnout z App Store. Je to velmi zábavná a šílená hra. S kozím simulátorem můžete zničit všechny druhy věcí, vyděsit lidi a dělat obří kroky. Jak sarkasticky prohlásili jejich vývojáři: „Už nemusíte snít o tom, že budete kozou, vaše sny se konečně splnily!“

Minecraft

Když už mluvíme o Youtuberech, další z nejpopulárnějších her na YouTube je Minecraft. Jeden simulační hra o přežití kde si můžeme postavit vlastní přístřešek, řemeslné nástroje a všechny druhy příslušenství se zdroji, které shromažďujeme v blocích.

Turbo odstranění

Turbo Odpojte jeden zábavná simulační hra nehody budeme mít příležitost přizpůsobit téměř všechny aspekty nehody. Mezi různými položkami přizpůsobení najdeme rampy, nemožné křivkysudy, stěny, špejle, kluzké oblasti, různé nástroje…

MetalStorm: Esa

Není pochyb letadla, nejlepší simulační hry v App Store, nebo alespoň ty, které hráčům nabízejí nejlepší grafiku. Víme to na iPadizate a chtěli jsme to uložit v této kompilaci. dvě nejlepší letadla.

MetalStorm Aces nabízí různé herní režimy: Kampaň a přežití. Režim kampaně obsahuje 60 velmi vzrušujících misí, další dva režimy nabízejí živý a akční multiplayer.

Sky Gamblers: Storm Raiders

Sky Gamblers je naše druhá letadlová hra na tomto seznamu. Ve hře Sky Gamblers: Storm Raiders budeme moci pilotovat letadla z druhé světové války a účastnit se rychlých leteckých bitev. Má širokou škálu online režimů pro více hráčů, synchronizaci iCloud a podporu AirPlay.

Jaké jsou vaše oblíbené simulační hry?

Sestavili jsme docela komplexního průvodce po hrách pro iPhone, ale nepochybně vždy existuje několik věcí, které je třeba zahrnout do App Store. Znáte nějakou jinou simulaci pro iPhone? Chcete se s námi podělit v komentářích? Děkuji!