contador de visitas gratis Skip to content

80% prémiové herní nabídky

Dnes je den, na který většina z nás čeká. JE Černý pátek je tady a nabízí prší v obchodech po celém světě. Amazon a Geekbuying začaly včera a dnes Googlepřicházejí s výraznými slevami herní příležitosti cena 80% sleva o první ceně.


Časopis Pro Android – vydání 8 (listopad 2017)


Mezi všemi dostupnými hrami najdeme tituly jako Monument Valley, Call of Duty: Black Ops Zombies Y Don’t Starve: Pocket Edition. Podívejme se na všechny hry uvedené níže.

Prémiové herní nabídky v obchodě Play

Pokud existuje den v roce, kdy se můžeme hýčkat Černý pátek (Černý pátek pro španělsky mluvící). Jak většina z vás ví, dnes je den, kdy většina obchodů uvádí na trh své produkty za nejlepší cenu. A i když je jeho původ omezen na malé obchody nebo komerční povrchy, v posledních letech jako digitální platformy Parní, eBay nebo Amazonka.

prémiové herní nabídky google play černý pátek

Google by nebyl menší a dnes nám přináší několik nabízené hry s slevy jde mu to 80%. Akce, dobrodružství a hádanky jsou některá z témat, která můžeme najít u všech titulů. Pak vy všichni herní příležitosti K dispozici v Obchodu Play.

Očekává se, že se ceny vrátí do původního stavu v příštích několika dnech, proto se během této doby doporučuje zakoupit si jednu z dostupných her. Černý pátek.


Nejlepší akční hry pro Android roku 2017


Nabídky prémiových her | Google Play