82% budoucích kupujících tabletů si vybere iPad 2

ipad-2-nákup-záměr-2

Podle průzkumu Jako první možnost byl vybrán iPad 2 Většina budoucích kupujících tabletů před Xoom, Playbook nebo Galaxy Tab.

ChangeWave nedávno vydané Průzkum mezi 4000 lidmizeptat se jich, jestli si myslí koupit tablet příští rok a který plánují koupit.

Jak můžete vidět na přiloženém obrázku, Apple zaměňuje nákupní úmysly uživatelů82% oproti 4% tabletů Motorola a 3% těch, kteří chtějí koupit RIM Playbook nebo Samsung Galaxy Tab.

Nejde jen o dominantní postavení na trhu, ale tentokrát jako téměř každý, kdo zasáhne první, zasáhne dvakrát a Manzana Překvapen tím První verze iPadu před rokemvytvořit produkt, který vaši konkurenti nemají.

Zbytek bude nyní těžké získat na trhu a zdá se, že s příchodem nového iPadu 2 se to ještě zkomplikuje. A značka marketingových jablek to už nějakou dobu ví.

ipad-2-nákup-záměr-2

Ale v tu samou dobu velmi vysoká spokojenost stávajících uživatelů iPadu V této další studii stejné společnosti je 70% uživatelů tabletů Apple velmi spokojeno a 25% je spokojeno s nákupem.

Takže 9 z 10 uživatelů iPadu o tom bude dobře mluvit s přáteli, kolegy, kolegy, rodinou, psát na blogy, Facebook, Twitter a vytvoří určitou prestiž Pro ty, kteří v Cupertinu nezapomínají na své uživatele.

Přes | AppleInsider