AA, nová jednoduchá, ale návyková hra

aa-2-1

Víkendy jsou časem na odpočinek, proto vám dnes přinášíme velmi návykovou hru. Bude nás to zoufat, jak to ve své době dělal Flappy Bird. Hra Říká se tomu AA ano, je to tak jednoduché. Je vytvořen General Adaptive Apps a je rozdělen do několika aplikací ze stejné hry. Každá aplikace je jiná, ale jádro hry je podobné.

aa-1-1

AA je první z nich a Obsahuje více než 180 úrovní: každá složitější. Tato aplikace je hra V zásadě spočívá v umístění „pruhů“ mezi mezery, které najdete. Definujete prostor a distribuce je zásadní věc. Pokud se vám podaří je všechny umístit, projdete úrovní. Pokud při jejich umístění dojde ke kolizi jakékoli „páčky“ s jinou, budete muset znovu spustit úroveň. Rytmus v každém z nich se stále mění, počet „čísel / sad“ roste a pokaždé je více matoucí a složitější. Ujišťuji tě.

Samotná hra je zábavná, vyžaduje soustředění a srdeční frekvenci. Proto jej doporučujeme pro odstávky doma, v metru nebo kdekoli jinde. Stejně jako u jakékoli bezplatné aplikace se vyskakovací okno reklamy zobrazí vždy X. Netlačte na obrazovku, abyste ji rychle vyjmuli, a vysuňte ji stisknutím tlačítka Zpět.

aa-3

Kromě AA, tato společnost má FF, TH, RR, UU, SP, AU, RL a AO. Jsou to všechny stejné hry, s některými variacemi, které je odlišují, ale sdílejí stejnou podstatu.

A troufáte si to vyzkoušet? Pokud to zkusíte, doporučujeme vám zkontrolovat příspěvek a dejte nám vědět, jaké úrovně jste dosáhli v AA. Nepřekračujeme 110.

banner-aa-google-play

Více informací | Google Play