Aarogya Setu: Na hlavních telefonech, pevných linkách a …

Zde je návod, jak můžete Aarogya Setu použít na pevné linky a běžné telefony: Indická vláda minulý měsíc spustila aplikaci pro sledování komunikace Aarogya Setu pro zařízení Android a iOS, aby identifikovala potenciální pozitivní jedince COVID-19. Aplikace využívá připojení Bluetooth a údaje o poloze, aby uživatelé věděli, zda byli neúmyslně v kontaktu s pozitivní osobou COVID-19. Aplikace také umožňuje uživatelům provádět sebehodnocení a poskytuje aktualizace COVID-19-19. Až dosud byla Aarogya Setu k dispozici pouze uživatelům smartphonů, ale vláda nyní poskytuje podporu pro pevné linky a mobilní telefony. Prostřednictvím IVRS (Interactive Voice Response System). Kromě toho ministerstvo elektroniky a informačních technologií (MeitY) také vydalo verzi aplikace Aarogya Setu pro JioPhone založenou na Bluetooth.Přečtěte si také | Centrum by se mělo zabývat otázkami ochrany soukromí a zajistit větší transparentnost v Aarogya SetuÚstřední vláda oznámila, že národní uzávěrka byla prodloužena do 31. května 2020, a nařídila zaměstnavatelům, aby zajistili, že všichni zaměstnanci budou mít telefony kompatibilní s Aarogya Setu. Pokyny také stanoví, že regionální úřady mohou doporučit, aby si jednotlivci nainstalovali aplikaci Aarogya Setu a pravidelně v aplikaci aktualizovali svůj zdravotní stav, aby usnadnili včasné poskytování zdravotních služeb ohroženým osobám.

Jak používat Aarogya Setu na pevnou linku, mobilní telefon

Služba IVRS je k dispozici v celé zemi. Uživatelé pevných telefonů a uživatelé s běžnými telefony mají přístup k Aarogya Setu zmeškáním hovoru na číslo 1921. Když zavoláte na toto číslo, bude váš hovor automaticky přerušen a budete požádáni o zadání týkající se vašeho hovoru. Položené otázky jsou stejné jako otázky kladené v aplikaci Aarogya Setu pro sebehodnocení. Na základě odpovědí dané osoby obdrží SMS s uvedením jejího zdravotního stavu a upozornění na její zdravotní stav v budoucnu.Přečtěte si také | Povinná aplikace Aarogya Setu pro cestování letadlem, vlaky a další – zde je seznamVláda uvedla, že příspěvky poskytnuté uživateli IVRS budou součástí databáze aplikací Aarogya Setu. Poskytnuté informace budou použity k zajištění bezpečnosti uživatelů. Stejně jako aplikace Aarogya Setu je služba IVRS k dispozici také v 11 regionálních jazycích.

Jak používat Aarogya Setu na JioPhone

Stejně jako aplikace Aarogya Setu je služba IVRS k dispozici také v 11 regionálních jazycích. Aplikace Aarogya Setu byla distribuována do více než 55 milionů zařízení JioPhone v zemi a pro její fungování vyžaduje přístup GPS a Bluetooth. Aplikaci můžete zkontrolovat v JioStore a nainstalovat ji do telefonu. Než se však rozhodnete použít Aarogya Setu, měli byste vědět těchto devět věcí o aplikaci pro sledování osob.Přečtěte si také | Soudce BN Srikrishna říká, že nucené používání praktik Aarogya Setu je nezákonnéPo instalaci Aarogya Setu na JioPhone je třeba v aplikaci vytvořit účet pomocí čísla mobilního telefonu a udělit přístup k vašemu připojení Bluetooth a umístění. Zde si můžete přečíst, jak aplikace funguje.Indický El TecNoticias je nyní na Telegramu. Kliknutím sem se připojíte k našemu kanálu (@indianexpress) a získáte nejnovější titulky

© TecNoticias