Acer Predator XN3, nový herní monitor s panelem TN, rozlišením Full HD a frekvencí 240 Hz

Rozsah herní monitory společnost Acer přidal do svého katalogu nový monitor, Acer Predator XN3 (XN253Q). Nové monitory Acer jsou k dispozici ve dvou verzích s jediným rozdílem mezi těmito dvěma: obnovovací frekvencí, kterou nabízejí.

Funkce Acer Predator XN3

Nejzákladnější verze těchto dvou modelů pracuje s obnovovací frekvencí 144 Hz, zatímco výkonnější verze 240 Hz. Zvláštní je, že mezi těmito cenami není velký cenový rozdíl. Acer Predator XN3 při 144 Hz nás bude stát 450 $ a 240 Hz verze bude stát jen o 50 $ více.

Monitor byl vytvořen na základě TN panelu s Full HD rozlišením a má velikost 24,5 palce.

Určitě díky použití tohoto panelu TN je doba odezvy pouze 1 ms, ale zdroje třetích stran společně opakují, že z nějakého důvodu je to asi 0,4 ms.

Stojí za zmínku, že tyto nové herní monitory Acer podporují technologii G-Sync, což je vlastní nastavení herního profilu pro různé herní žánry, kromě funkce Dark Boost zodpovědné za zlepšení sledování tmavých oblastí. Stejně jako technologie Flickerless a Bluelightshield.

Acer Predator XN3Acer Predator XN3

Pokud hledáte něco nového herní monitor Chcete-li si užít své oblíbené videohry, může být tento monitor dobrou volbou.

Cena Acer Predator XN3

Jak jsme již zmínili Cena Acer Predator XN3 při 144 Hz 450 dolarů za výměnu přibližně 407 eur. 240Hz verze Acer Predator XN3 se zvýší na 500 $, zatímco přibližně 453 eur se změní.

Zdroj: Acer

Zdravím z hloubky bytů.

Table of Contents