Activision tvrdí, že Call of Duty: Mobile může být kompatibilní s řadičem

IPhone a iPad jsou dvě ideální zařízení, kde si můžete užít příležitostné hry, které máme více než dost na to, abychom mohli správně hrát jednou rukou. Máme však také k dispozici hry. dokonce nám chybí prsty Umět hrát v podmínkách.

Fortnite, PUBG a nejnovější Call of Duty: Mobile jsou jasnými příklady toho, že dotykové obrazovky jsou velmi dobré, ale nejsou vhodné pro tento typ hry. Zatímco PUBG nemá v úmyslu přidat podporu řadičů, Fortnite ji nabízí. Se spuštěním Call of Duty se mnoho uživatelů divilo proč neexistuje žádná podpora pro ovládací tlačítka.

Rozdíl mezi hraním s joystickem a hraním s dotykovým ovládáním je hrozný. Vývojář této hry, který je pro konzoly vždy k dispozici, to na Activision ví, a přestože aktuálně neposkytuje podporu, potvrzuje, že: oni si myslí.

Na webu Call of Duty Mobile Reddit tvrdí lidé z Activision: zvažuje nabídku podpory dohleduale nejprve musí najít správnou metodu pro vyvážení hry v obou herních režimech.

Zní to jako trochu mizerná výmluva. Nikdy nemůžete nabídnout všestrannost dotykového dálkového ovládání, bez ohledu na to, jakou pomoc nabízejí, nikdy pomoc, která by mohla hru nakonec narušit. Jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je dohazování. Pokud používáte ovladač, budou soutěžit lidé, kteří také používají ovladač. Rozumný.

Fortnite nemá úplně pravdu, ale dělá to proto spojit uživatele řadiče s konzolovými hráčiSpíše než pokračovat v práci s těmi, kteří hrají s Nintendo Switch, je to druh shody, který nedává smysl, jak se to obvykle stává, když hrajete bez ovladačů, ale to je jiná věc.