Adobe Spark Post, aplikace pro vytváření krásných příběhů na Instagramu

Pokud chcete svým příspěvkům na sociálních médiích a zejména svým příběhům na Instagramu přidat profesionální vzhled, pokračujte ve čtení, protože Adobe Spark Postje vaše aplikace.

Tato aplikace je k dispozici pro iOS i Android a je zcela zdarma. Jedinou nevýhodou je, že je to v angličtině, ale pravdou je, že to není překážkou, protože pokud budete postupovat podle našich kroků, budete řídit Adobe Spark Post Za pár minut.

Na trhu existuje mnoho aplikací ke zlepšení obrazu našich sociálních sítí. Zde jsme vám řekli o Canvě a mnoha dalších aplikacích pro přidávání rámečků a textu na naše fotografie Instagramu.

Hlavní myšlenkou všeho je vytvořit barevné a profesionálnější profily a také dát každému příspěvku, který nahrajeme do našich profilů na sociálních sítích, jedinečný a jedinečný nádech, zejména na Instagramu. Adobe Spark Post Je tu, aby zůstal, a pokud tomu nevěříte, postupujte podle těchto kroků a vytvořte krásné příběhy pro Instagram.

10 účtů s největším počtem sledujících na Instagramu ve Španělsku

Jak vytvořit příspěvek Adobe Spark Post nebo originální příběhy Instagramu

Pokud máte zájem o vytváření krásných a originálních příběhů na Instagramu nebo příspěvku pro jinou sociální síť, postupujte takto:

 1. Stáhněte si Adobe Spark Post pro iOS nebo Android.
 2. Otevřete aplikaci a vyberte si registraci na Facebooku nebo Gmailu nebo registraci zdarma. Doporučujeme Gmail, protože Facebook má v poslední době několik chyb s oprávněními k externím aplikacím.

Jaké byly nejoblíbenější hashtagy Instagramu v roce 2018?

 1. Po vstupu do aplikace vyberte požadovaný design a klikněte na „Remix“.

V aplikaci se nyní zobrazuje výběr nástrojů. Každou z nich podrobně rozvedeme:

 1. Přidat: text, obrázky galerie, ikony, loga atd. přidat
 1. Design: Chcete-li změnit design vybrané šablony.

Obrázek - Adobe Spark Post, aplikace pro vytváření krásných příběhů na Instagramu

 1. Paleta: zde můžete změnit paletu barev.

Obrázek - Adobe Spark Post, aplikace pro vytváření krásných příběhů na Instagramu

 1. Změnit velikost: Můžete změnit velikost a upravit velikost pro každý účel, tj. Příběh Instagramu, příspěvek na Facebooku nebo Twitteru atd. Jestli chceš.
 1. Obytný: udělat koláž.
 1. Účinky: pohybové efekty, které můžete přidat do textu nebo kresby své tvorby.

Můžete přidat a změnit cokoli chcete a pokud souhlasíte, klikněte na „Hotovo“ a klikněte na „Zrušit“, pokud změny, které jste provedli, nechcete.

Stažením příspěvku klikněte na šipku v horní části aplikace. To je čas, který musíte povolit. Spark Post přístup do vaší galerie. Fotografie se automaticky uloží s vaším svolením.

Instagram vám umožňuje pokračovat ve sledování živých vystoupení i mimo vaši aplikaci

Pokud chcete sdílet přímo, klikněte na ikonu vpravo od předchozího data a uvidíte všechny sociální sítě, kde můžete svůj příspěvek sdílet.

Adobe Spark Post Má více než 1 milion stažení pro Android a jsem si jistý, že se od něj nebudete chtít oddělit, když to zkusíte, a bude to jedna z vašich základních aplikací pro Instagram.

 1. Stáhněte si Adobe Spark Post pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Adobe Spark Post pro iOS

stažení

Nyní, když znáte všechny podrobnosti Adobe Spark Post a můžete vytvářet Krásné a originální příběhy pro Instagrama na dalších sociálních sítích si jednoduše stáhněte aplikaci a začněte si užívat.

Co jsou „nejlepší přátelé“ na Instagramu?

Používáte nějaké aplikace pro příběhy Instagramu? Věděli jste, že? Co si myslíte o takových aplikacích ke zlepšení profilů na sociálních sítích?