Agar.io pro iPhone a iPad: 7 tipů, jak dosáhnout nejlepších 5

Agar.io pro iPhone a iPad: 7 tipů, jak dosáhnout nejlepších 5

Už několik týdnů jsme úplně závislí na návykové hře Agar.io pro iPhone a iPad, většina její závislosti obtížnost dosáhnout top 5 a vedoucí pozice na žebříčku.

Proto na iPadizate máte řadu Tipy, triky a rady od Agar.io pro iOS. Díky nim vás dosažení top 5 bude stát mnohem levněji. Doufáme, že vám byli nápomocni!

Již jsme dlouho vůdci, ale nyní jsme si jistí mnozí z vás již zvládnou herní strategii Agar.io K dokonalosti. Proto vás vítáme v sekci komentářů, abychom vyjasnili pochybnosti ostatních čtenářů a zahrnuli vaše návrhy nebo návrhy.

Bez dalších okolků začněme tipy a triky!

Tipy, triky a rady pro verzi Agar.io pro iOS

1. vždy mobilní

Jak vtipný (a někdy i náhlý) youtuber Mister Jägger často zdůrazňuje, musíte být „stále v pohybu“. To proto, abychom mohli být celulárním hrdinou trpět, dělat chyby, rozdělit nás znovu a znovu a samozřejmě zemřete ještě pár dalších. Je těžké být buňkou, že?

2. Být stylově je lepší než žádat o pomoc

Mnoho hráčů říká „Prosím, pomozte“, „Tým“ nebo „Spojenec?“ Rozhodl se napsat jméno jako. Tímto způsobem se mohou spřátelit s ostatními hráči, aby snadněji dosáhli úspěchu. Ale Tato strategie na Agar.io nemusí vždy fungovatDoporučujeme používat jména jako „Španělsko, Švédsko, Argentina, Mexiko, FacePunch, PokerFace, Cia…“, protože každé jméno má svou vlastní vlajku nebo frázi. Mimochodem, ví někdo, proč je Polsko na Agar.io Pokémonem?

Hra Agar.io

3. Jezte, jíte a jíte!

Existují lidé, kteří se ke své kořisti začnou „vrhnout“ hned, jak začnou, a spěchají, aby rostli co nejdříve. Ale co pro nás funguje nejlépe jíst malé tečky značné velikosti, tyto malé buňky jsou důležitější, než se zdá …

Hra Agar.io

4. Nejlepší útok je dobrá obrana

Tato rada je velmi užitečná, nejlepší věc, kterou můžete udělat, když je vaše buňka velmi malá, je vzdorovat, doporučuje se to jíst malé tečky. zůstaňte v blízkosti virů (zelené koule s hroty), aby vás větší buňky nemohly snadno sníst.

Hra Agar.io

5. Trpělivost je matkou vědy

Ať už je vaše buňka trpasličí nebo velká, nejdůležitější věcí na Agar.io (kromě dovedností nebo zkušeností) je trpělivost. Zvolte správný čas pro rozdělení a je zásadní zaútočit nebo uniknout z určité oblasti.

Hra Agar.io

6. Potrestán do rohu buněk

Jedna ze strategií, díky které se nám daří nejlépe, když je vaše buňka obrovská zůstaňte velmi blízko jednoho ze čtyř rohůA pokud existují viry, lepší než lepší, pokud se k nám přiblíží větší buňka, poskytneme únikovou cestu a na druhou stranu dokážeme chytit více konkurentů.

Hra Agar.io

7. Dávejte pozor na trolly!

V některých případech si všimnete, že některé obří buňky nechávají malé tečky, aby nakrmily ostatní, buďte velmi opatrní! Tato strategie může fungovat jako návnada, aby nás snadněji snědly, když se přiblížíme.

Hra Agar.io

Co si myslíte o těchto tipech a tricích, které Agar.io nabízí? Pokud obvykle hrajete na iPhonu nebo iPadu a znáte další tipy, můžete je sdílet v komentářích. Děkujeme za účast!