Akciový trh přerozdělí 18 milionů dolarů zadržených z diktatury …

Makléř Airtm bude odpovědný za něco bezprecedentního a pomůže rozdělit zadržených 18 milionů dolarů od osob spojených s korupčními případy spojenými s venezuelským diktátorem Nicolásem Madurem venezuelským lidem.

Image Airtm V dohodě, kterou ohlásil renomovaný venezuelský prezident Juan Guaidó, dá vláda Spojených států venezuelským zdravotnickým profesionálům 18 milionů dolarů prostřednictvím Airtm, výměny podporované Coinbase.

Výsledkem bylo, že venezuelská vláda zablokovala mexickou platformu s širokým přístupem ve Venezuele. Uzamčení však netrvalo dlouho a výukové programy, jak používat VPN a jak obejít omezení, pocházely z různých skupin po celé zemi.

Bitcoin prošel dlouhou cestou

Datový vědec Matt Ahlborg zdůraznil význam kryptoměn v procesu boje proti Madurovu režimu:

Stručně řečeno, rád bych zde chvíli věděl a připustil, že v roce 2020 hlavní vůdce opozice v zemi vyjádřil podporu a důvěřuje společnosti vyhovující bitcoinům, že bude distribuovat pomoc a provádět politické reformy. Jak daleko zašel!

Distribuce digitálních dolarů na platformě Airtm je jen jednou z mnoha akcí, které komunita kryptoměn vybudovala pro vstup do oplocených zahrad venezuelských bank.

“Hodně se toho můžeme naučit ze svědků toho, jak tyto zděné národní zahrady pronikají novými technologiemi, jako je internet, kryptoměna a kryptoměny.” A bude dvakrát tak poučné sledovat, do jaké míry tomu madurská vláda dokáže odolat, “řekl Matt.

Bitcoin pomáhá Venezuelanům přímo

Vzhledem k nízkým sazbám se Venezuelanové rozhodli použít Bitcoin Cash (BCH) a dnes je kryptoměna v obchodě nejpoužívanější a sloužila k zabíjení hladu tisíců chudých rodin.

Komunita bitcoinů poslala Venezuelanům tisíce dolarů BCH prostřednictvím iniciativy EatBCH, která nakupuje potraviny za dary a distribuuje je komunitám v nouzi.

Venezuelské dítě se stravuje díky peněžním darům

Venezuelské děti s poznávacími značkami a bitcoinovou hotovostní adresouBitcoin je pro Venezuelce v mnoha ohledech rozdílný.

Přečtěte si více v článku: „Projekt využívá Bitcoin Cash k darování potravin nejchudším ve Venezuele“.

Cointimes Telegram Získejte nejdůležitější tržní novinky přímo ze svého mobilního telefonu bez nákladů. Zaregistrujte se zdarma