Aktualizace a stahování telegramů

Telegram žije poněkud ve stínu WhatsApp, i když poškozuje zastánce této aplikace, že se mezi nimi ocitám, i když má lepší funkce než WhatsApp. V tomto příspěvku vás průběžně informujeme o všech aktualizacích aplikace a nejnovějších dostupných verzích zpráv.

Zvýrazněte nejnovější změnyPokud ne

Na rozdíl od aplikace WhatsApp, která umožňuje aktualizaci aplikace stažením nejnovějšího APK z webu nebo z obchodu Google Play, lze Telegram aktualizovat pouze prostřednictvím obchodu s aplikacemi Google. To zjednodušuje úkol a vyhýbá se nutnosti mít dvě různé verze současně, což se u WhatsApp stává velmi často.

TelegramNainstalujte si na Google Play

Telegram: Verze 3.14

Nejnovější aktualizace Telegramu je nyní k dispozici v Obchodu Play. Tato nová verze 3.14 má své silné stránky: rychlé otevírání článků, Telegraph (nová platforma pro publikování zpráv s fotografiemi a videi), vyhledávání podle data, vylepšení integrované aplikace fotoaparátu, seznam skupin sdílených s kontaktem, kódový zámek, který se v posledních aplikacích nezobrazí.

Telegram: Verze 3.11

Verze 3.11 nabízí několik zajímavých nových funkcí určených k optimalizaci uživatelského zážitku.

Byly zavedeny nové štítky, které vždy obohacují komunikaci. Zahrnuta je také schopnost ukládat preferované zprávy a soubory do osobního úložiště. Chcete-li to provést, stačí otevřít seznam kontaktů a otevřít cloud vedle svého jména. Zprávy nebo jiné soubory můžete odesílat kdykoli a z libovolného zařízení.

Další důležitou změnou je schopnost zobrazit náhled skupin před rozhodnutím, zda se připojit nebo ne. Prostřednictvím odkazu pro pozvání můžete zjistit, kdo je skupina.

Aktualizace telegramu

Nová funkce ukládání telegramů. / © AndroidPIT

Verze 3.11 obsahuje nové rozhraní pro kameru (od Androidu 4.1), náhled robotů před odesláním a rychlejší stahování největších souborů.

Telegram: Verze 3.10.0

Na Telegramu nepřestávají vyvíjet nejlepší aplikaci pro zasílání zpráv, pokud ne nejpoužívanější. Ve verzi 3.0 se zprávy, které napíšete do poloviny, zobrazí jako koncept pod jménem skupiny nebo kontaktu. Nyní máme také v každém chatu číslo, které nám říká, kolik zpráv zbývá nepřečtených na tlačítku dolů.

Tato aktualizace také obsahuje nový videopřehrávač, který si můžete užít, aniž byste museli spouštět jinou aplikaci, a možnost mít více profilových fotografií ve skupinách.

Nepřečtené video a koncepty v aplikaci. / © Telegram / ANDROIDPIT

Telegram: Verze 3.7.0

Od verze 3.7.0 máme mnoho výkonných vylepšení, jako je zvýšení počtu účastníků ve skupině na 5 000 členů. Tyto superskupiny lze spravovat podobně jako fórum. Správci budou moci označit nejzajímavější zprávy jako zvýrazněné a odstranit ty, které nejsou. Tyto horní skupiny budou navíc zveřejněny

telegram 3 7

Super skupiny. / © ANDROIDPIT

Aplikace také v únoru 2016 obdržela to nejlepší ze svých služeb, jako je rychlé sdílení, tiché zprávy, možnost upravovat zprávy již zveřejněné v kanálech a skupinách, náhled samolepek a vylepšení hlasových zpráv a tajných chatů.

Telegram: Verze 3.2.5

Mezi novinky této verze Telegran patří hřeben, vulkánský pozdrav od Star Treku, rockerové rohy, jednorožci a mnoho dalších emodži, kde je najdete. Byly také přidány nové animace a byly opraveny některé chyby, ke kterým došlo v předchozí verzi.

Telegram: Verze 3.2.0

Nová verze Telegramu zavádí kanály, které nahrazují stará vysílání a umožňují vám odesílat informace velkému počtu lidí s neomezenou kapacitou. Přístup k tomuto kanálu může být soukromý nebo veřejný a každý má jedinečnou adresu URL, kterou můžete zadat.

Telegram: Verze 3.1.2

Nové vydání Telegramu 4. srpna přináší dvě nové funkce. Jedním z nich je možnost přístupu k „Nedávným vyhledáváním“ a druhým o značkách: nyní před odesláním můžete stisknutím a podržením zobrazit velký náhled.

nálepka

Nálepku můžete vidět ve velkém stylu a rozhodnout se, zda se vám líbí nebo ne. / © ANDROIDPIT

Telegram: Verze 3.1.0

Verze 3.1.0 přinesla několik důležitých zpráv. Umožňuje vám vyhledávat zprávy v jakémkoli chatu, což je funkce, kterou uživatelé velmi vyžadují. Umožňuje také odesílat zvuk a kontakty přímo z nabídky příloh. Uvidíte, že ikon v této nabídce je nyní více. Dalším vylepšením je reprodukce YouTube a dalších platforem ve stejné aplikaci. 3.1.0 je verze, která stojí za upgrade.

telegraph301

Vylepšení reprodukce Youtube na telegramu. / © ANDROIDPIT

Telegram: Verze 3.0.0

Tato nová verze, která byla vydána na konci června 2015 a je k dispozici na Google Play, přináší nové bezplatné API pro roboty, kde mohou vývojáři vytvářet hry, integrace a další služby. Přináší také speciální karty a vylepšení v tomto ohledu pro každou sadu nálepek.

Telegram: Verze 2.9.0

S touto verzí budeme moci nahrát nový balíček nálepek a také mít schopnost vytvářet a sdílet přizpůsobené balíčky nálepek. Nakonec je třeba poznamenat, že tato verze obsahuje také podporu pro Android Auto.

Tento článek bude aktualizován, jakmile se objeví nové aktualizace.