Aktualizace Android 9.0 Pie vydána pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 +

Včera jsme vám řekli jak Byl vydán Android 9.0 Pie pro Samsung Galaxy Note8. Dnes je čas Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 + Chcete-li získat aktualizaci Android 9.0 Pie.

I když je to velmi dobrá zpráva pro všechny uživatele obou terminálů, nespouštějte, abyste zkontrolovali, zda se k vám dostane, protože právě teď je k dispozici pouze v Německu. Vzhledem k tomu, že se jedná o evropskou zemi, je docela možné, že se aktualizace v naší zemi bude blížit realitě.

Samsung Galaxy S8Samsung Galaxy S8

Aktualizace Android 9.0 Pie pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 +

Společnost Samsung používá uživatelské rozhraní založené na operačním systému Android 9.0 Pie k vlastnímu počítači. Samsung Galaxy S8 Y Galaxy S8 + .

Jak jsme již dříve zmínili, tato aktualizace je k dispozici pouze pro uživatele v Německu. K získání aktualizace musí zařízení fungovat Android Oreo. Kromě toho je k dispozici stabilní aktualizace pro účastníky beta programu společnosti.

Přesné načasování spuštění Android 9 Pie v jiných regionech zatím není známo. Vzhledem k předchozím informacím, které jsme zopakovali, je pravděpodobné, že tato aktualizace dorazí v březnu.

Aktualizace Android 9.0 Pie pro Samsung Galaxy S8Aktualizace Android 9.0 Pie pro Samsung Galaxy S8

JE Nový firmware pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 + Velikost 1,6 GB a má ID Pro Galaxy S8 G950FXXU4DSBA Y Pro Galaxy S8 + G955FXXU4DSBA. Tato nová aktualizace firmwaru zahrnuje únorovou aktualizaci zabezpečení systému Android. Uživatelé těchto dvou terminálů budou po použití této aktualizace bezpečnější.

Jak obvykle říkám, buďte trpěliví …Krátce uvidíme aktualizaci Android 9.0 Pie pro Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 + ve Španělsku.

Zdroj: SamMobile

Nejhlubší pozdravy