Aktualizace aplikací PlayStation s přizpůsobenými nabídkami

Aplikace PlayStation pro iOS Je to jedna z těch situací, ve kterých se neustále zlepšuje, než aby se zhoršoval (něco, co bylo zpočátku velmi obtížné). Přechod od jednoduché WebApp k užitečné a funkční aplikaci, kterou by si měl každý uživatel PlayStation 4 nainstalovat na svůj iPhone.

Nyní jsme obdrželi novou aktualizaci aplikace PlayStation, která nám mimo jiné umožňuje povolit personalizované nabídky pro naše vzdělávání. Podívejme se na bezplatnou aplikaci PlayStation pro iOS a na novinky v této nejnovější aktualizaci.

Aplikace PlayStation není jedinou znatelnou inovací, protože se neustále vyvíjí, pokud jde o hodnocení v obchodě iOS App Store, má nyní přibližně 3,5 hvězdičky a je 21. aplikací v kategorii Zábava. Mimochodem, S touto verzí 18.12.0 se budeme moci rozhodnout dostávat personalizované nabídky z PlayStation, jakmile spustíme aplikaci, bez nebo bez požadavku, Jelikož je obchod PlayStation Store plně přístupný z aplikace PlayStation, budeme upozorněni na veškerá omezení ve videohrách, která vyhovují našim zájmům, a veškerý materiál související s PlayStation 4.

To není jediná inovace Nyní, když budeme moci vidět úrovně trofejí přímo v seznamu přátel, je čas kousnout nejvíce. Rovněž byla vylepšena úroveň návrhů přátel při porovnávání našich trofejí. Nakonec Sony slibuje zlepšení svého výkonu, i když je to vidět. Jedná se o zcela bezplatnou aplikaci, kompatibilní s jakýmkoli zařízením se systémem iOS 10.0 nebo novějším, a co je nejlepší, váží pouze 50 MB obecně na všech kompatibilních terminálech. Pokud vlastníte PlayStation 4, je to váš nejlepší herní partner.

Aplikace PlayStation (AppStore Link)

Aplikace PlayStation

PlayStation Mobile Inc.

Volný, uvolnit