Aktualizace Camera + automaticky pořídí fotografii, když se usmíváme

V poslední době jsme viděli, jak bitva o smartphone se zaměřuje na fotoaparáty, které na ně výrobci instalují. Obrazovka a další součásti hardwaru těchto zařízení také stojí za hodně důležité, ale Fotím lépe než ty Je velmi důležité říci, že jeden smartphone je lepší než jiný. Portrétní móda a dokonce i duální objektivy nás mohou přimět k tomu, abychom si vybrali jeden nebo druhý, abychom mohli zvětšovat fotografie pomocí zařízení tak malých, jako jsou chytré telefony (které samozřejmě nemohou obsahovat velké objektivy).

Fotoaparáty ovládané aplikacemi, díky nimž hardware a software tančí společně. Je zřejmé, že Apple dělá ze své nativní aplikace Fotoaparát to nejlepší ze všech funkcí fotoaparátů iPhone, ale existují také nekonečné aplikace, které nám mohou pomoci ještě více využít všechny možnosti. Fotoaparát + jedním z nich je dlouhodobá a novější aplikace Aktualizace přidáním zajímavých funkcí díky iOS 11. Po skoku vám řekneme všechny novinky mezi nimi, ano, možnost Když se usmíváme, automaticky pořídíme fotografii …

Je zřejmé, že se jedná o jednu z nejpopulárnějších nových funkcí. Při automatickém fotografování zapomeňte na časovačjednoduše Na CuaVyprázdněte se a usmívejte se s přáteliCamera + se postará o zbytek díky své nové funkci detekce úsměvu. A nejen to, Camera + je nyní Úlovky na HEIF, Nový formát pro obrázky Apple (vyšší kvalita s menší velikostí souboru) a ještě zajímavější: možnost nechat nás upravovat portréty oddělující rozostřené pozadí totéž nezávisle.

Z mého pohledu je to jedna z nejlepších aplikací třetích stran pro fotografování, můžete také: Vyzkoušejte zdarma díky bezplatné verzi (je to poněkud omezené, ale to by mohlo způsobit, že přejdeme na stránku pokladny, abychom získali plnou verzi). Stejný čas univerzální takže jej můžete použít na svých iPadech. Takže si to dvakrát nerozmyslete a vyzkoušejte Camera +.

Aplikace již není k dispozici v App Store