Aktualizace firmwaru pro Huawei P10 a Honor 9, EMUI 9.0.1

Takhle Huawei P10 Tak jako Čest 9 Dva terminály, které tu už nějakou dobu jsou. Obě zařízení byla uvedena na trh před dvěma lety, v roce 2017 … říká, že uběhlo téměř deset let, pokud jde o „roky pro mobilní zařízení“ …

Společnost Huawei oficiálně oznámila telefony Huawei P10 a Honor 9 začaly dostávat aktualizaci firmwaru EMUI 9.0.1. Původně byla aktualizace k dispozici v Číně, ale v dalších částech světa se dočkáme za pár dní.

Přesněji řečeno, někteří uživatelé Huawei P10 začali dostávat EMUI 9.0 koncem loňského roku. Nyní, stejně jako všichni majitelé jednoho z těchto smartphonů, uživatelé terminálu Čest 9.

Nový firmware přináší nové systémové zvuky, včetně aktualizovaného uživatelského rozhraní, nového navigačního systému založeného na gestech, upravené nabídky nastavení, přírodních zvuků a vyzváněcích tónů.

Aktualizace také obsahuje nejnovější lednovou bezpečnostní opravu pro operační systém Android, která eliminuje určité kritické a běžné chyby zabezpečení v tomto operačním systému.

Aktualizace firmwaru pro Huawei P10 a Honor 9, EMUI 9.0.1Aktualizace firmwaru pro Huawei P10 a Honor 9, EMUI 9.0.1

JE Huawei P10 Mezi zařízeními, která byla uvedena na trh před dvěma lety, byla Leica s obrazovými senzory s rozlišením 20 a 12 megapixelů první, která získala duální fotoaparát. Příbuzný Čest 9 Představen v červnu 2017, dostal také duální fotoaparáty se stejným rozlišením, ale jeho schopnosti jsou nižší, když to porovnáme s fotoaparátem Huawei P10.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.