Aktualizace přidává do Apple TV kanály: Vevo, Disney a další

AppleTV

Bylo veřejným tajemstvím, že se Vevo brzy objeví na naší Apple TV. Ale Apple nás překvapil tím, že na naší ploše Apple TV je k dispozici více kanálů: Vevo TV, Disney Channel, Disney XD, The Weather Channel a Smithsonian Channel se najednou objevily na domovské obrazovce Apple TV, což uživatelům umožnilo vychutnat si jejich obsah, i když v tuto chvíli pouze na některých místech.

Máme pouze oficiální potvrzení od společnosti Vevoje k dispozici v následujících zemích: USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Spojené království, Brazílie, Francie, Irsko, Itálie, Španělsko, Nizozemsko a Polsko. Jak můžete vidět na obrázku (ve Španělsku), v seznamu nových dostupných kanálů najdete pouze jeden hudební video kanál, Vevo. Nevíme, jestli Apple plánuje rozšířit země, kde jsou tyto kanály k dispozici. Bylo by skvělé mít kanály jako Disney Channel na Apple TV. Pokud nás čtete ze zemí mimo Španělsko a máte v Apple TV jiný kanál, můžete nám to sdělit v komentáři.

Budoucnost Apple TV a vyhlídka na uvedení nového produktu v letošním roce je právě teď jedním z nejaktivnějších problémů na internetu. Rozhovory společnosti Apple s různými distributory za účelem přidání kanálů videa na vyžádání Nabídka dostupná na Apple TV a možnost uvedení nové Apple TV nebo dokonce uvedení televize (tolik se o ní mluví iTV) v listopadu jsou pověsti, které v posledních týdnech zesílily. Snad jedno z překvapení, které pro nás Apple čeká na své příští akci (zatím oficiálně nepotvrzené) 10. září, kdy představí nové iPhony a možná i nové iPady.

Další informace – Vevo, aplikace pro hudební videa, aktualizace pomocí AirPlay