Aktualizace SG2 na oficiální kořen Samsung Jelly Bean Plus

Nemohl jsem. Poslední dva dny byly pro ty z nás, kteří vlastní jeden z těchto terminálů, velmi rušné. Společnost Samsung vydala nejnovější aktualizaci Jelly Bean (Byl čas), přes Kies (ačkoli někteří to dostali také přes OTA).

Kořen PabloYglesias

Internet byl plný lidí, kteří kladli otázky a vychovávali vlastní ROM připravené pro vývojáře na fórech, jako je HTCMania nebo XDADevelopers, a také, aby měli na začátku oficiální stabilní ROM, Nakonec bylo dáno řešení zneužití, které celou dobu pohánělo terminály společnosti procesorem exynos.a tento škodlivý kód umožňoval přímý přístup k našemu telefonu.

Ale už je to mezi námi a chtěl jsem ti krok za krokem říct, Jak aktualizovat terminál na nejnovější dostupnou verzi v jazyce, kterému každý rozumí, s formálním, zakořenění sčítání.

Úvodní úvahy

Toto školení bude rozděleno do dvou částí. Vysvětlím to v první Jak aktualizovat na nejnovější verzi pomocí OdinaJak jsem viděl, mnoho uživatelů aktualizaci ještě neobdrželi a ostatní se k nim nedostali (kvůli zapečeným ROM).

Vysvětlím to ve druhé části jak rootovat telefon (poskytuje vám oprávnění root nebo superadministrátora, která vám umožňují instalovat aplikace, které vyžadují tato oprávnění), s požadovanou změnou jádra. Tato část je volitelná.

Nezáleží na tom, ze které verze pocházíte.

Vstupte do režimu obnovy: Udržet si Tlačítko ZAPNOUT + Nabídka + Zvýšení hlasitosti. Zobrazí se obrazovka podobná starému systému Windows MS DOS. To nám umožňuje přístup k možnostem obnovení, kde můžeme mazat aplikace nebo instalovat ze samotného terminálu.

Vstupte do režimu stahování: Vydrž Tlačítko ZAPNOUT + Nabídka + Snížit hlasitost. Na obrazovce, která se objeví, klikneme na tlačítko pro zvýšení hlasitosti, které nás přenese na jinou obrazovku s Androidem a plakátem Stahování. To nám umožňuje nainstalovat jej pomocí programu Odin.

První kroky

 • Udělat Podpěra, podpora pomocí Kies nebo jiného zálohovacího programu (root). V případě jakýchkoli problémů tedy neztratíme data a budeme se moci vrátit do předchozího stavu.
 • Lze doporučit resetujte telefon z výroby (šilink). Tímto způsobem přijdete o všechna data neuložená na externí kartě. Uděláme to Nastavení> Zálohy a odpočinek. > Obnovení továrních dat. Požádá nás, abychom přiznali, že přijdeme o všechno (o vše, co se děje v terminálu, ne o SD kartu), a budeme mít také možnost dotyčnou kartu naformátovat (pak přijdeme o všechno).
 • Doporučuje se odstranit mezipaměť procesu obnovy ( Tlačítko ZAPNOUT + Nabídka + Zvýšení hlasitosti). Není zcela nutné, pokud přicházíte z aktualizace společnosti. Jinak vše smažu jen pro případ.

Soubory ke stažení

Upgradujte na Jelly Bean

Aktualizace je velmi jednoduchá:

 1. Otevřeme složku Odin a otevřete ji z našeho počítače.
 2. Rozbalíme ROM (soubor větší než půl gigabajtu).
 3. Restartujeme terminál v režimu stahování ( Tlačítko ZAPNOUT + Nabídka + Snížit hlasitost) a připojte jej k počítači pomocí kabelu USB.
 4. Na obrazovce Odin obojí Automatický restart Jak Resetovat čas je aktivní (a ostatní jsou deaktivováni).
 5. Dáváme tlačítko PDAa hledám rozbalený soubor souboru RUMkonec .dehet (Obrázek 1).
 6. Dali jsme to přiznat a bude několik minut aktualizován. Po dokončení (obrázek 2) se terminál automaticky restartuje. Můžeme Odina zavřít Již jste aktualizovali svůj Samsung Galaxy S2 na Jelly Bean!
OdinObrázek 1 vlevo Obrázek 2 vpravo

Zakořenění

Díky tomu získáme oprávnění superadministrátora požadovaná pro přístup k interním konfiguracím softwaru a instalaci některých aplikací, které mohou nakonec zlepšit (nebo zhoršit) výkon. Proto to není nutné.

Pokud jste již nainstalovali upravené obnovení, můžete kroky 1, 2 a 3 přeskočit.

 1. Přivedeme terminál zpět do režimu stahování a otevřete Odina.
 2. Možnosti Odina ponecháme jako v předchozím případě, ale teď PDA, Místo vložení ROM Core Black To, co jsme snížili (další lehká váha), ho přimělo přijmout.
 3. Výměna jádra trvá jen několik sekund a terminál se po několika minutách restartuje. Nebojte se výstražného trojúhelníku, který uvidíte. Je to normální (na internetu existují výukové programy pro jeho odebrání, ale zobrazí se pouze při zapnutí zařízení).
 4. Po zapnutí přepneme terminál do režimu úložiště USB (Nastavení> Bezdrátová připojení> Další možnosti> Nástroje USB> Připojit úložiště k počítači) a připojíme jej k počítači pomocí kabelu USB.
 5. Před otevřením souboru jej zkopírujeme do prvního adresáře CWM-SuperSUa odpojíme to.
 6. Přejdeme do režimu obnovy (podržte Tlačítko ZAPNOUT + Nabídka + Zvýšení hlasitosti) a vybereme možnost Nainstalujte zip fron sdcard. Při procházení adresářů vybereme soubor a řekneme ano možnosti povolit oprávnění superuživatele.
 7. Terminál se restartuje a naše SG2 bude aktualizována na Jelly Bean a s oprávněním root.

Doufám, že to bylo pro vás užitečné a že víte, že jsem vám k dispozici pro případné dotazy.