Alan F2: Mobilní verze hry Rainbow Six Siege Coming…

Hra podobná Area F2 Rainbow Six Siege pro Android

Vzhledem k neuvěřitelné popularitě hry Rainbow Six Siege Na PS4, Xbox One a PC netrvalo dlouho, než se vývojář pustil do práce vytvořením mobilní verze. Ačkoli se první hra, která se pokoušela napodobit tuto verzi, volala Medal of King, nepodařilo se jí dostat na západní trh, protože byla pouze v Číně.

Překonání rybníka a upoutání pozornosti tisíců hráčů na Androidu Oblast F2. Tato hra téměř přesná replika hry Rainbow Six SiegeVývojáři vzali podstatu titulu a udělali z něj špičkovou hratelnou mobilní verzi.

Jak hrát Area F2?

Jak hrát Area F2

Area F2 je střílečka z pohledu první osoby kde trpělivost, klid a hlavně strategie hraje zásadní roli při hraní. Nemusí to jen mířit a střílet, jde to daleko za jakoukoli jinou hru stejného žánru.

Titul se odehrává ve dvou týmech po 5 hráčech každý: útočící strana proti obranné straně. Útočící strana musí buď zajmout místnost, kde se bomba nachází, nebo eliminovat všechny nepřátele. Strana obrany musí zabránit útočníkům v dobytí vyznačené oblasti a mohou je všechny eliminovat nebo počkat 3 minuty na vypršení platnosti.

Alan F2 pro Android

Útočná i obranná strana mají Operátory s jedinečnými schopnostmi.. Pokud jsou postavy správně vybrány při zahájení hry, může se každé dovednosti setkat jiný hráč.

Hrajte Alan F2 online

Útočnící operátoři mají speciální schopnosti umožňující jim používat drony a výbušniny schopnost rozbít zdi a zasáhnout cíl a také rozptýlení Získat pozornost nepřítele a vstoupit do místnosti bez ztráty života.

Herní režimy Area F2

Taky, Obránci mají zvláštní schopnosti, díky nimž se mohou v místnosti ukrýt. a jednoduše zabránit útočníkům ve vstupu, to je Dovednosti, které vám znesnadní vstup do nepřátelského týmu.

Všechny tyto dovednostiútočníků i obránců, by měl být používán správně, dobrý nejsou neomezené a pokud budou použity nesprávným způsobem, mohou být rozhodující ve snaze dosáhnout vítězství.

Stáhněte si Area F2 pro Android

Tato hra je nyní k dispozici zdarma v obchodě Google Play. Podobně, když kliknete na odkaz, který jsme zanechali níže, uvidíte, že to můžete udělat pouze “předběžná registrace“Nebojte se, verzi APK Alana F2 si můžete stáhnout kliknutím sem.”

Pokud se vám tato střílečka nelíbí, doporučujeme vám stáhnout si hru Call of Duty Mobile. I když je to něco podobného Field F2, je to docela odlišné ve hře a mnohem snazší hrát (pro dosažení vítězství nemusíte plánovat strategii nebo komunikovat se svým týmem).