Alcatel 7 nyní přináší 4000 mAh baterii za oficiální a skvělou cenu

Alcatel nás přináší nyní, ale zatím pouze ve Spojených státech, s novým terminálem Alcatel 7. Od letošního představení modelů 1, 3 a 5 jsme od společnosti neočekávali žádné další modely. Řekneme vám všechny podrobnosti o tomto novém zařízení.

Alcatel 7. FunkceAlcatel 7. Funkce

Vlastnosti Alcatel 7

Budeme podrobně Funkce Alcatel 7:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Alcatel 7 má moderní vzhled, Poměr stran 18: 9široký 6 palců úhlopříčkapředstavuje vás. Pokud jde o zbytek designu, plastové pouzdro terminálu je kombinováno s dobře opracovanou kovovou hranou. Funkční vlastnosti jsou vynikající, protože na obrazovce Rozlišení Full HD + 2160 x 1080p a to je jeden z vrcholů mobilního telefonu.

Paměť, procesor a operační systém

Procesor, který napájí terminál, je MediaTek MT6763T Helio P23 Na 2,5 GHz 2 GB RAM a 32 GB ROM (vnitřní úložiště). Paměť Alcatel 7 Lze jej rozšířit pomocí micro SD karty až do 128 GB. A pokud jde o operační systém doprovázející tento hardware, tento moderní Android 8.1 Oreo. Obvykle máme docela dobré nastavení, které pro nás vyřeší většinu běžných úkolů.

Fotoaparáty

Fotoaparáty Alcatel 7 přinášejí nám několik překvapení. hlavní fotoaparát pár, s 12 MP a 2 MP snímačDruhým je dosažení efektu bokeh (rozmazané pozadí s vylepšením hlavního obrazu). Citace přední kamera, 8 MPže selfie dosáhnou dobré úrovně kvality.

Buben

Baterie Alcatel 7 to je jeho největší síla. Ne méně než vaše kapacita 4 000 mAha společnost toho využívá tím, že uvádí, že má vynikající autonomii až 28 hodin. Navíc v terminálu technologie rychlého nabíjení.

Spojení

Terminál má dostatečné připojení s přenosem dat 4G LTE, Wifi, Bluetooth 4.0 a navigací GPS / AGPS. Postrádá MicroUSB a 3,5 mm konektor. Terminál má navíc technologii zámek obličeje Se (Face Unlock) a snímačem otisků prstů.

Alcatel 7. CenaAlcatel 7. Cena

Cena Alcatel 7

JE Cena Alcatel 7 To odpovídá přibližně 152 eurům. Terminál bude zpočátku prodáván ve Spojených státech prostřednictvím MetroPCS.

Výsledky a názory na Alcatel 7

Alcatel 7 Jedná se o terminál, který nám nabízí všechny potřebné prvky pro každodenní použití a výhody velmi pohodlné autonomie. Cena je docela dostupná a poměr ceny a výkonu je dostatečný.

Oficiální webové stránky společnosti Alcatel ve Španělsku.