AllPass Pro a FineScanner PRO jsou v prodeji od začátku týdne

Vítejte v novém pondělí! Povzbuďte ty tváře, protože i když máme ještě pět dní na naši tvrdou práci, studium a několik dalších povinností, začalo také odpočítávání příštího víkendu. Od té doby také Novinky pro iPhone Na těchto náročných cestách vás vždy doprovázíme a snažíme se zajistit, abyste si je užili co nejlépe.

Dnes tedy začínáme pondělním dramatem nabízené aplikace Můžete si užívat hned teď. Jedná se o placené aplikace, které nyní můžete získat zdarma nebo alespoň s výraznou slevou. Takže můžete ušetřit trochu víc, abyste se dostali na příští víkend, koupit nový iPhone X nebo vyzkoušet svůj nový nákup, abyste na chvíli unikli požadavkům svého šéfa.

Vaše hesla jsou v bezpečí a po ruce s AllPass Pro

Pokud potřebuješ výkonný a efektivní správce hesel Kromě toho, co nám iCloud Keychain nabízí, AllPass Pro může být řešením, které hledáte, zejména proto, že ho nyní získáte Zdarma po omezenou dobu.

AllPass Pro, již jste použili Nebudete si muset pamatovat více hesel než AllPass ProJelikož jsou všechna vaše přístupová pověření uložena ve vlastní „bezpečné schránce“, jedná se o aplikaci, která ukládá všechny vaše důležité informace do trezoru.

S AllPas Pro budete moci:

 • Uložit vše podrobnosti o vašich kreditních a debetních kartáchstejně jako údaje o vašich přihlašovacích údajích (uživatelské jméno a heslo) a dokonce i vaše poznámky.
 • Přihlaste se na webové stránky kde se zaregistrujete, aniž byste si museli pamatovat každé z hesel.
 • Úplná platba a osobní údaje automaticky bez nutnosti vždy kopírovat a psát.
 • Má funkce Historie a oblíbené položkytakže můžete rychle přistupovat k tomu, co používáte nejvíce.
 • Také a Rychlá volba.
 • Vysoce zabezpečené šifrování s 256bitové šifrování AES
 • Neomezené ukládání dat
 • Podpora pro složky pro lepší organizaci
 • Různé modely standardní šablony zadávání dat je tedy ještě jednodušší a rychlejší.
 • Samosvornétakže vaše data zůstanou v bezpečí, i když vám bude iPhone odcizen nebo ztracen.
 • Synchronizace Se zbytky svých zařízení iOS: uložte přístupová data z iPadu na web a budou na vašem iPhonu navždy k dispozici.
 • Záložní kopie přes iCloud nebo iTunes
 • pravděpodobnost, že se něco stane obnovte svá data přes iCloud, Mail nebo iTunes
 • Můžeš dovoz a vývoz vaše data v souboru CSV, e-mailové zprávě nebo z iTunes.
 • Široká škála ikon, abyste si mohli své nahrávky rychleji přizpůsobit a identifikovat.
 • A více.

Cena »AllPas Pro» má běžnou cenu 3,49 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma z App Store. Samozřejmě musíte spěchat, protože se obávám, že aplikace v této kategorii nebude trvat dlouho zdarma.

AllPass Pro (AppStore Link)

AllPass Pro

Alexander Troitsky

3,49 EUR

FineScanner PRO

Jak již možná víte z názvu, pokud ještě nevíte, „FineScanner PRO“ je nástroj, který můžete použít. Naskenujte jakýkoli obrázek a dokument pro uložení ve formátu PDF.

FineScanner PRO

V App Storu je již k dispozici mnoho podobných aplikací a mnoho z nich, i když zcela zdarma, funguje naprosto dobře, ale aplikace „FineScanner PRO“ možná obsahuje určité výhody, které vám umožní zobrazit nákup jako funkci. rozpoznávání textu (OCR) Ve 193 jazycích což je ideální pro ty, kteří často cestují do zahraničí. až 100 stránek na dokument, 12 výstupních formátů (.docx, .pdf, .txt atd.), úložný prostor na iCloud Drive, automatická detekce limitu stránkynastavení barev, jas, kontrast, vývozní Do dalších služeb, jako je Evernote a další. Stručně řečeno, „FineScanner PRO“ je určen pro intenzivnější a profesionální použití.

„FineScanner PRO“ má běžnou cenu 64,99 EUR, ale nyní Získejte ji pouze za 10,99 EUR Neuvěřitelná sleva na App Store, která, jak předpokládáme, nebude k dispozici dlouho. Pospěšte si, chcete-li toho dosáhnout. Nezapomeňte, že pokud nesplňuje vaše očekávání, můžete jej vrátit a získat zpět své peníze.

Skener FineScanner AI PRO-PDF (AppStore Link)

Skener FineScanner AI PRO-PDF

ABBYY USA Software House Inc.

64,99 EUR