Allview Soul X5, Helio P22 a chytré fotoaparáty za tuto cenu

Již jsme představili model Soul X5 Mini od společnosti Allview. Společnost má také dva nové modely, Soul X5 Pro a „mid“ a standardní model, Allview Soul X5, tentokrát přinášíme. Tento terminál zůstává mírný a nabízí nám řadu vylepšení. Říkáme vám…

Allview Soul X5.  VlastnostiAllview Soul X5. Vlastnosti

Vlastnosti Allview Soul X5

Budeme vědět specifikace allview Soul X5:

Obrazovka a rozložení

Jedním z velmi atraktivních aspektů tohoto zařízení je obrazovka, která vypadá skvěle díky velkým výřezům nebo zářezům, tenkým okrajům a vysoce výraznému 2,5D zakřivenému sklu Corning Gorilla Glass 3. Moderní a vysoký Poměr stran 19: 9 a ona Úhlopříčka 5,86 palce přispívají také k jeho nádhernému designu. Terminál má na obrazovku použit systém proti otiskům prstů. Vynikající! Na straně specifikace, a IPS LCD panel, s Rozlišení HD + 1520 × 720 pixelů. Jak uvidíme, procesor stačil na Full HD displej … Hustota pixelů 290PPI docela dobrý. Celkový design je velmi stylový a drží krok s nejnovějšími trendy. Profil je tenký 7,9 mm, plášť je vyroben z lesklého silikonu a polykarbonátu.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor a paměť Allview Soul X5 budovat výkonný hardware. Máme okta jádro MediaTek Helio P22 Na 2,0 GHz s grafickou kartou GE8320 PowerVR. Výkon tohoto procesoru je srovnatelný s SD 450 používaným například u řady G6 od společnosti Motorola. Používá terminál 4 GB RAM a 32 GB interní paměť ROM. Karta microSD může tuto paměť rozšířit až na 256 GB. Celkově nám terminál dává měřítko AnTuTu kolem 70 000 bodů. Není nic špatného! Doprovodný software, Android 8.1 Oreopomocí grafického rozhraní Vizuální uživatelské rozhraní 3.0. V závislosti na zemi Hlasový asistent AVI.

Buben

Baterie Allview Soul X5 tady je Kapacita 3000 mAh.

Fotoaparáty Allview Soul X5

Hlavní fotoaparát Allview Soul X5 je-dir dvojnásobek a je to jeden z nejopatrnějších prvků. Ony 16MP + 5MP senzory věřit “MediaTek Imagiq„Y“Výpočtová síla umělé inteligence«, Faktory zabývající se částí umělé inteligence. To znamená detekci fotografií, efekt Bokeh, úpravu slabého osvětlení, redukci šumu a rychlé zaostření PDAF.

Fotoaparát také obsahuje EIS (elektronická stabilizace obrazu), živou fotografii (s pohyblivými snímky), samospoušť, HDR a profesionální režim. Videa lze nahrávat zpomaleně a 1080p videa při 30 fps. FunEmoji funkce S přední kamerou mohou transformovat tváře pomocí emodži. Dir-dir přední kamera 16 MP (Clona F2.0) a má efekt Bokeh prostřednictvím aplikací. Zaznamenává také video v rozlišení 1080p.

Spojení

Přenos dat je na úrovni Duální 4G LTE Cat 13, to znamená vysokou rychlost. Má GPS, AGPS a GLONASS navigaci, Bluetooth 4.2 a 802.11n Wifi. Připojení mají 3,5 mm konektor a micro USB 2.0. Také FM rádio. Snímač otisků prstů pro soukromí a Technologie Face Unlock. Pokud jde o zvuk, reproduktor optimalizovaný technologií DTS a mikrofonní pár. Nechybí další akcelerometry, magnety, gyroskopy, snímače vzdálenosti a světla.

Allview Soul X5.  CenaAllview Soul X5. Cena

Cena Allview Soul X5

JE Cena Allview Soul X5 Přibližně 238 eur na výměnu. Cena je přiměřená vzhledem k použitým technologiím, ale problém nastává na této úrovni nákladů s velkou konkurencí a dostupnou modelovou rozmanitostí.

Výsledky a názory na Allview Soul X5

Allview Soul X5 Jedná se o vzrušující mobilní zařízení s vlastním rozhraním, hlasovým asistentem a technologiemi umělé inteligence aplikovanými na kamery. Jeho chování je na trhu stále vidět, ale věříme, že tato cena může klesnout.

Oficiální stránka Allview ve Španělsku.