Allview Soul X5 Mini přichází a toto jsou specifikace a cena.

Soul X5 Pro jsme již znali z Allview. Nyní je čas představit menší model a Allview Soul X5 Mini. Tento mini model je téměř o polovinu levnější než X5 Pro, což se odráží v některých jeho technických specifikacích. To spíše neznamená, že zařízení je jednoduché. Je to stylový, dobře vybavený a dobře vypadající telefon.

Allview Soul X5 Mini.  VlastnostiAllview Soul X5 Mini. Vlastnosti

Vlastnosti Allview Soul X5 Mini

Budeme vědět Vlastnosti Allview Soul X5 Mini:

Obrazovka a rozložení

Allview tento trend přijímá, protože zářez zasahuje i mobilní telefony menších společností a Obrazovka Allview Soul X5 Mini Jedná se o střih, který mu dodává moderní vzhled a je vždy přidán při výběru terminálu. Obrazovka celkově vypadá dobře, i když je spodní okraj trochu silnější. Přední strana je pokryta 2.5D zakřiveným sklem s ochranou Asahi Glass proti poškrábání. Jedná se o obrazovku s následujícími funkcemi týkajícími se technických specifikací. Úhlopříčka 5,67 palce a IPS LCD typ, Spolu Rozlišení HD + 1498 x 720 pixelů. Mobilní telefon je stylový a moderní, má tloušťku 8,8 mm a je v černé a zlaté barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Čtyřjádro CPU, které napájí terminál MediaTek MT6739 1,3 GHz Tento procesor je stejný procesor, jaký používá Umidigi A1 Pro, a je doprovázen grafickou kartou GE8100 IMG PowerVR. Pokud jde o skladování, Paměť Allview Soul X5 Mini být vyroben z 2 GB RAM a 16 GB ROMlze rozšířit až na 128 GB pomocí karty microSD. Operační systém, který používáte, je verze Android 8.1 Oreo Je blízko plné zásoby s některými přizpůsobeními a doplňky, jako je AVI a antivirový systém Bitdefender, ale to by se mohlo změnit.

Buben

Baterie Allview Soul X5 Mini tady je Kapacita 3050mAhTo znamená 300 hodin pohotovostního režimu a více než 10 hodin autonomie hovoru. Vynikající!

Fotoaparáty

Systém Duální fotoaparát Allview soul X5 Mini Umožňuje použití efektu Bokeh díky sekundárnímu senzoru. Tyto senzory 13 MP + 0,3 MP. Duální fotoaparát dokáže fotografovat v rozlišení 1080p, má LED blesk a má funkce automatického ostření, HDR, zkrášlování obličeje a panoramatický režim. Celkově se jedná o pohodlný a kvalitní fotoaparát, který nám poskytne snímky v přijatelné kvalitě. přední kamera pro selfie je 5MP a střílí v rozlišení 1080p.

Spojení

Připojení zahrnuje přenos dat na úrovni Duální 4G LTE Cat 4Bluetooth 4.2, jednopásmové Wi-Fi až 802.11 n, přímé Wi-Fi a geolokace GPS / AGPS / GLONASS. Má FM rádio a připojení zahrnuje 3,5 mm audio jack, microUSB 2.0 port a slot pro Dual SIM. Nechybí senzory jako akcelerometr, blízkost, světlo a snímač otisků prstů. Terminál je dodáván s náhlavní soupravou a silikonovým pouzdrem jako příslušenství.

Allview Soul X5 Mini.  CenaAllview Soul X5 Mini. Cena

Cena Allview Soul X5 Mini

JE Cena Allview Soul X5 Mini Mezi 150 a 185 eurami.

Výsledky a názory na Allview Soul X5 Mini

Nový Allview Soul X5 Mini Jedná se o terminál střední třídy se zajímavými funkcemi a dobrým designem. Cena je dostupná, i když je v rozmezí, kde nepochybně najdete silnou konkurenci.

Oficiální stránka Allview ve Španělsku.