Amazon rozšiřuje svou bezplatnou službu streamování hudby na zařízení iOS

Jen před více než rokem spustila společnost Amazon ve Spojených státech novou metodu streamování hudebních služeb. zcela zdarma To nám umožňuje vychutnat si naši oblíbenou hudbu, ale zobrazovat reklamy a být k dispozici pouze pro Amazon Echo.

Katalog nalezený na Amazon Music Unlimited je téměř totožný s tím, co můžeme najít ve zbytku služeb streamování hudby, takže katalog není přesvědčivým důvodem k přilákání nových zákazníků. Začněte ale bezplatnou službou bez reklam, jako je Spotify nyní k dispozici pro zařízení iOS.

Gigant elektronického obchodu ohlašuje bezplatnou službu streamování hudby s reklamami Je také kompatibilní s oběma aplikacemi Amazon Music dostupnými pro iOS. Stejně jako na platformě Android. Díky této aplikaci budeme moci poslouchat nejlepší seznamy skladeb i mnoho rozhlasových stanic bez poplatků za předplatné nebo členů Prime.

Tato nová služba prozatím k dispozici pouze v USA, Velké Británii a Německu. Doufejme, že se brzy dostane do zemí, kde má Amazon významné zastoupení, jako je Španělsko a další evropské země.

Se spuštěním této nové služby společnost Jeff Bezos tři plány, jak si užít naši oblíbenou hudbu. Kromě toho, co je zmíněno v tomto článku, máme-li uživatelé Prime, máme 2 miliony skladeb zdarma a bez reklam. Hudba Amazon Prime.

Pokud si však chceme užít celý hudební katalog Amazonu, jsme vám k dispozici Amazon Music UnlimitedCena je stejná jako cena, která v současné době nabízí služby Spotify a Apple Music, Tidal a další služby pro streamování hudby.