Amazon se chystá spustit platformu podcastů

Amazon Music

Viděli jsme, jak Spotify za poslední dva roky zaměřil většinu svého úsilí na podcasty. dělat velké nákupy a dosahovat dohod S předními americkými tvůrci obsahu, včetně manželky bývalé prezidentky Spojených států Michelle Obamové.

Zatímco Amazon je obecně průkopníkem v mnoha ohledech, které mu umožňují být referencí na trhu, jako je online prodej a inteligentní reproduktory (abychom jmenovali služby, které všichni známe), tentokrát to vypadá, že chce počkat. Než se pustíte do podcastu, podívejte se, jak se sázení Spotify vyvíjí.

Podle důvěrného e-mailu, který má The Desk k dispozici, umožní Amazon uživatelům služby Amazon Music a Audible předplatit, stáhnout a hrát podcasty zdarma. Podcasty jako Spotify budou také k dispozici prostřednictvím bezplatné verze Amazon Music. Datum zahájení této nové sázky na Amazon V e-mailu s podcasty to není podrobně uvedeno.

Úřad poznamenává, že minulý pondělí poslal Amazon e-mail, který měl přístup k některým producentům podcastů, aby nabídl širokou škálu podcastů. když je služba oficiálně inzerovánaJe nutné být schopen nabídnout tuto novou službu v komunitě.

V souladu s podmínkami, se kterými se producenti musí dohodnout, aby mohli nabízet své podcasty na nové platformě podcastů Amazon, Nepřidávejte komentáře, které urážejí Amazon na některý z produktů.

Tato nová podcastová platforma bude k dispozici na všech inteligentních reproduktorech Od společnosti i od Fire Stick TV. Počet uživatelů služby Amazon Music (placení, bez reklam a Prime Music) v různých modalitách byl 55 milionů.

Prozatím Spotify zůstává králem trhu s hudbou i streamováním podcastů, s téměř 300 miliony předplatitelů a používající verzi bez reklam.