Americké soudy stáhly případ společnosti Apple ohledně patentů na ukládání dat

Pokud se toho tolik naučíme o dalších zařízeních pro děti Manzanačástečně odhadnout cestu, kterou technologický svět vede, zejména poté, co toto všechno viděl patenty uloženy v průběhu času. A nakonec, pokud chcete chránit svůj vynález, musíte ho chránit, pouze tak můžete ukázat, že jste průkopníkem této myšlenky a díky ní se stal něčím novým.

Apple je více než zvyklý na registraci patentů, není měsíc, kdy jsme neviděli nový patent od Cupertina, patenty, které jsou začátkem toho, co uvidíme na budoucích zařízeních, bez ohledu na to, jak futuristické se mohou zdát. . Ale patentová hra může být také proti vám … A to se stalo ve společnosti v roce 2015. Smartflash, tyto Údajně patentovaný úložný systém používaný společností Apple a jeho společnost jasně zaplatit jim 533 milionů dolarů za škody. Do teď Zdálo se, že nemají takovou pravdu …

Kluci z agentury Reuters zveřejnili toto:

Jeden Soudce prvního stupně ruší odškodnění O několik měsíců později u federální poroty v Texasu V únoru 2015 zažaloval Apple. Minulou středu oznámil federální obvodní odvolací soud, že soudce musí prohlásit patenty Smartflash za neplatné, a koneckonců skupina tří nezávislých soudců, Patenty Smartflash jsou příliš „abstraktní“ a nejdou dostatečně daleko, aby popsaly skutečný vynález, který by ospravedlňoval ochranu..

Jeden Tvrdil, že by mohl dosáhnout 852 milionů dolarů požádali chlapci Smartflashje technologická společnost specializující se na systémy pro ukládání dat. Další úspěch pro AppleAbych byl upřímný, nemyslím si, že by lidé z Apple chtěli riskovat tyto problémy, už jsme viděli, jak nakupují společnosti, které potřebují, takže jejich kopírování nakonec není řešením.