Americký táta! Apokalypsa Brzy, nová hra série již…

Vyrobeno v USAznámější po celém světě Americký táta!je jednou z nejúspěšnějších animovaných sérií pro dospělé v historii. Její falešný humor, bláznivá zápletka a neuctivé postavy z ní udělaly oblíbené drama milionů lidí.

Nyní se hra přesouvá z televize na mobilní telefon. Americký táta! Apokalypsa brzy. Nyní je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Říkáme vám zde všechny podrobnosti, abyste si mohli začít užívat dobrodružství Stana Smitha, jeho rodiny a mimozemšťana Rogera na vašem smartphonu.

Americký táta! Apokalypsa brzy: hra, která zachycuje podstatu série

Jedna z věcí, která dělá z amerického otce! Apokalypsa brzy kvalitní hra, která nezklame fanoušky sérieDěj je, že byl napsán společně s autory seriálu. Tato hra nás umístí do Langley Falls. Invaze mimozemšťanů unesla rodinu Smithů. Nejprve budeme Stan a budeme muset udělat vše pro to, abychom zachránili naši rodinu a lidstvo.

Díky mnoha prvkům přizpůsobení RPG nám hra umožňuje vybudovat podzemní základnu v Smithově domě a Připravte armádu Rogerových klonů na boj s nepřáteli. Z tohoto důvodu musíte útok naplánovat velmi dobře, takže se jedná o strategickou hru, která se bude líbit i těm, kteří sérii nesledují.

americký táta nová androidová hra

Zbraně a zábava všude

U amerického táty! Apokalypsa Brzy si můžete prohlédnout všechny členy rodiny Smithů. Kromě toho budete mít příležitost vytvořit širokou škálu zbraní. elektrické kulometyOd plazmových zbraní a baseballových pálek až po provizorní mývalové hůlky.

K dispozici je režim kampaně, který se hraje samostatně, a režim pro více hráčů, který čelí online rodinám Smithů. Tak, Nepřestávejte hrát tuto novou epizodu Otce vyrobenou v USAzvláště pokud jste pokračovatelem série nebo milujete strategické hry s prvky RPG.

Americký táta!  Apokalypsa brzy.  Postavte si svůj úkryt