contador de visitas gratis Skip to content

[Análisis – Review] InnJoo Sportwatch, hloubková analýza po jednom měsíci používání

Už jsme ti to řekli před chvílí Sportwatch InnJoo Nové inteligentní hodinky společnosti InnJoo. Měli jsme příležitost to důkladně otestovat a chtěli jsme se s vámi dnes podělit. Analýza nebo recenze InnJoo Sportwatch.

Sportwatch InnJooSportwatch InnJoo

Funkce InnJoo Sportwatch

Jako téměř vždy začněme tím, že víme, který z nich je zásadní. Specifikace InnJoo Sportwatch:

  • Cena: 69,99 Euro
  • Budova: Kovové tělo se zesíleným sklem
  • pás– Rozhraní popruhu o šířce 20 mm (univerzální), lze vyměnit jakýkoli kožený, kovový nebo plastový pásek
  • obrazovka: 1,3palcová obrazovka s panelem IPS a rozlišením 240 x 240 pixelů.
  • Rozhraní: 3 zaměnitelné koule, jednu z nich lze upravit
  • Buben: 180 mAh s pohotovostní dobou 15 dní. Rychlé magnetické nabíjení
  • SpojeníČip Bluetooth 4.0, nR52832 s nízkou spotřebou energie, prodlužující životnost baterie
  • Trasování: 8 druhů cvičebních režimů, monitorování srdeční frekvence, krevního tlaku a kyslíku v krvi
  • Hmotnost: 141 g
  • vstupní port: USB

Funkce InnJoo Sportwatch

Když víme první Podrobnosti InnJoo Sportwatch Je čas, abychom prozkoumali funkce tohoto zařízení nabízené společností InnJoo.

InnJoo je společnost, která není v naší zemi příliš známá. Ale určitě jste viděli některé z jejich produktů. Mnoho elektrických skútrů, které dnes nosí mnoho dětí na ulici, patří této společnosti. Je také sponzorem fotbalového klubu. Real Club Deportivo Español.

Design

Krabice obsahující hodinky InnJoo Sportwatch je velmi jednoduchá. Uvnitř najdeme zařízení, které dnes potřebuje naši kontrolu, nabíjecí kabel a uživatelskou příručku.

Sportwatch InnJooSportwatch InnJoo

Když vyjmeme hodinky InnJoo Sportwatch z krabice, uvidíme smartwatch ve tvaru čtverce se zaoblenými liniemi. Na těle hodinek není žádné tlačítko, které by jim dodávalo jednoduchost. V našem případě jsme koupili hodinky InnJoo Sportwatch s kovovým magnetickým páskovým páskem, na kterém je vytištěno logo společnosti.

Mimochodem, tento kovový řemínek byl docela pohodlný a umožňoval mi spát s hodinkami, aniž by mi ublížil.

výtěžek

InnJoo Sportwatch jsou základní inteligentní hodinky, ale dělají to, co od nich očekáváte. Komentuji základy, protože mimo jiné očekávám, že chytré hodinky budou mít dotykovou obrazovku, která bude ovládat všechny jejich funkce. Ale není to tak Sportwatch by InnJoo. Dotyková oblast na tomto zařízení je zmenšena na malé „tlačítko“ nebo kruh viditelný ve spodní části obrazovky.

Sportwatch InnJooSportwatch InnJoo

To zpochybnilo, zda bych toto zařízení kvalifikoval jako chytré hodinky nebo jako náramek pro kvantifikaci displeje. Uvidíte, že tomu říkáme chytré hodinky, protože ty druhé jsou trochu dlouhé.

Abychom zkontrolovali jeho fungování, budeme muset toto zařízení připojit nebo připojit k našemu smartphonu.

Veškerá konfigurace a monitorovaná data jsou viditelná z aplikace Da fit. Rádi bychom viděli aplikaci navrženou speciálně pro terminál, nikoli obecnou aplikaci, která umožňuje ovládání mnoha různých zařízení.

I když se jedná o obecnou aplikaci, tato aplikace nám umožňuje upravit nastavení ovládání tohoto zařízení. Oceňuje se dostupnost možností, které mohou zapnout a odpojit displej. Obrazovka se obvykle aktivuje pohybem zápěstí. Je však docela pravděpodobné, že bude aktivní, když se pohybujete v noci, takže si ceníte možnosti nastavit stejnou hodinu aktivity. Tímto způsobem, pokud dostaneme zprávu v noci, zapneme obrazovku a zabráníme blikání hodin.

aplikace Da Fit neumožňuje přenos údajů o sledování do jiných aplikací, jako je Google Fit. Pokud jste to tedy použili ke sledování kroků, hmotnosti … budete je muset zadat ručně. Není to tak, že je to velký problém … ale bolí to.

Sportwatch InnJooSportwatch InnJoo

V sekci sledování aktivit toho není moc co vysvětlovat. Plní svoji funkci. Ve srovnání s jinými čítači má tendenci počítat méně kroků, ale neexistují žádné zásadní rozdíly.

Zařízení má několik režimů pro sledování srdečního rytmu, ale hodnoty se mohou lišit od skutečných, pokud je zařízení přizpůsobeno zápěstí. Pokud jej tedy budete používat s touto funkcí, vezměte je informativní.

Některé podrobnosti oceňuje jeho role varovného nástroje. Umožní vám znát vstup zpráv, hovorů, zpráv WhatsApp (jak zpráv WhatsApp, tak hovorů, něco, co zařízení jako Xiaomi Amazfit Bip nedělají) a dalších aplikací. K dispozici je také malá zelená LED, která nás bude informovat, že jedno z těchto oznámení vstoupilo do nás, i když je obrazovka vypnutá, což je zajímavá věc.

„Koule“, které můžeme použít, jsou třiPokud nemůžete najít jinou konfigurační aplikaci, která vám umožní přidat další. Naštěstí lze jednu z těchto sfér upravit, takže nám umožní „přehrát“ něco jiného a přizpůsobit to přidáním požadovaného obrázku.

Výdrž baterie mě překvapila. S určitým nastavením jej lze provozovat až 20 dní. Musíme dát jasně najevo, že jsem odpojil pulzní monitorování a já nejsem člověk, který by přijímal příliš mnoho zpráv … ale oceňuje se, že toto zařízení nemusím neustále nabíjet.

Pokud jde o baterii, nabíjení se provádí magnetickým kabelem. Konektory jsou umístěny na zadní straně hodin a protože nemáme žádnou podporu, nutí nás to nechat hodinky na stole, aniž bychom se jich během nabíjení dotkli. Naštěstí tento proces netrvá dlouho, protože se jedná o tak malou baterii. Mimochodem, poznamenejte, že kabel má tendenci se pohybovat, takže jakmile je na místě, je mnohem lepší se ho znovu nedotýkat.

Galerie obrázků InnJoo Sportwatch

Pak vám necháme malou galerii obrázků, abyste se mohli dozvědět něco více o tom, co tyto chytré hodinky nabízejí.

Závěr, náš názor na InnJoo Sportwatch

Stojíme před základními inteligentními hodinkami, které plní své poslání. Jako náramek hodinek je kompatibilní, i když chybí přenos dat do jiných aplikací. Jako oznamovací náramek nás upozorní, že byly přijaty příchozí hovory a zprávy / hovory z WhatsApp, což ne všichni dělají. Možností přizpůsobení je málo, ale pokud nejste jedním z těch lidí, kteří se zabývají hodinkami každé dvě minuty, mohlo by to stačit.

Hlavním problémem InnJoo Sportwatch je, že se jedná o zařízení, které lze v některých čínských online obchodech najít pod jeho názvem. chytré hodinky S8 za výrazně nižší cenu (mezi 21 a 35 eury).

V tomto případě stojíme před společným dilematem ve společnosti, jako je tato, nyní … Výhodou nákupu ve Španělsku je, že budeme těžit ze záruky jak od obchodu, tak od společnosti InnJoo, a to je vždy plus, který je třeba vzít v úvahu a být. děkuji, pokud máte problém.

Kde koupit InnJoo Sportwatch

V naší zemi můžeme Kupte si sportovní hodinky InnJoo některé obchody, které mají také online obchod (mimo jiné „miro shopy“). Cena v nich se pohybuje kolem 69 eur.

Zdravím z hloubky bytů.