[Análisis – Review] Nové zařízení Razer Ripsaw HD pro snímání videa

Společnost Razer Známý pro vývoj vysoce kvalitního příslušenství určeného pro hráče, máme: klávesnice, myši, náhlavní soupravy a mnoho dalších různých zařízení. Již jsme vám řekli o mnoha produktech od této společnosti. Analýza / recenze Razer BlackWidow TE nebo Razer Mamba Wireless (2018). Před několika lety se ve společnosti rozhodli vsadit na nový typ hráče, který vydal své hry a vyvinul několik nových periferií určených pro ně. Razer Seirēn X nebo Razer Ripsaw. O čem si dnes povíme, je pouze druhá nebo novější verze. Razer, nový Razer Ripsaw HD.

Razer Ripsaw HDRazer Ripsaw HD

Funkce Razer Ripsaw HD

Níže vám necháme hlavní technické vlastnosti lapače Razer Ripsaw HD:

 • Maximální rozlišení při snímání: Nekomprimovaný 1080p 60 FPS
 • Rozhraní: Pouze USB 3.0
 • Video vstup: Digitální – HDMI 2.0
 • Hlasový vstup: Digitální – HDMI
 • Smíšený audio vstup: 3,5 mm mikrofonní vstup / 3,5 mm Aux vstup
 • Video výstup: HDMI 2.0
 • Podporováno maximální rozlišení: 2160p60
 • Další podporovaná rozlišení: 2160p, 1080p, 1440p, 720p, 480p
 • To zahrnuje: Kabel USB3.0 typu C – typ A, kabel HDMI 2.0, audiokabel 3,5 mm

Funkce záznamu videa HD Razer Ripsaw

Dnes se pokusíme odhalit všechna jeho tajemství. Lapač Razer Ripsaw HD. Jako vždy bychom chtěli poděkovat společnosti Razer za tuto analýzu nebo recenzi, která nám poskytla jednotku vzorku.

Rozbalení Razer Ripsaw HD

Než začneme Recenze zachycovače Razer Ripsaw HD necháme vás s videem na pokoji Rozbalení Razer Ripsaw HD.

Jak vidíte, je to docela malé zařízení. Nenechte se ale zmást jeho velikostí, protože veškerá jeho síla je nepřímo úměrná jeho velikosti …

Pokud porovnáme Razer Ripsaw HD Vidíme, že Razeru se podařilo snížit jeho velikost ve srovnání s předchozí verzí. externí video grabber a zároveň zvýšili svou sílu. Pokud bychom v předchozím modelu dokázali dosáhnout rozlišení 1080p při 60 fps, nové snímání videa Razer Ripsaw HD Může natáčet video s vysokým rozlišením až 4K při 60 fps. Tento grabber jej „odděluje“ od některých kabelů, které nám umožňují připojení ke starším konzolám. Vzhledem k tomu, že tento lapač je určen k vysílání z výkonných konzolí / zařízení, nás toto rozhodnutí Razeru nepřekvapuje.

Razer Ripsaw HDRazer Ripsaw HD

4K HD záznam rychlostí 60 snímků za sekundu

Jak jsme již zmínili dříve, byla vyžadována aktualizace pro stále výkonnější konzoly a počítače a zařízení pro snímání videa Razer, které „vyplivne“ více pixelů a snímků za sekundu. Nová Razer Ripsaw HD nabízí veškerou kvalitu, kterou mnoho uživatelů hledá, ať už jde o jakoukoli. hraní videohry stejně jako sledování videí. Pokud předchozí model umožňoval přenos videa v rozlišení 1080p a až 60 fps. Při této příležitosti si můžeme uvědomit Streamujte v rozlišení 4K a rychlostí až 60 snímků za sekundu, pomocí rozhraní USB 3.0 (přesněji, podporuje 2160p při 60 fps)

Ultra nízká latence přes USB 3.0

Pokusíme-li se hrát pomocí softwaru pro přímé streamování, u her se spoustou pohybu, jako jsou střílečky a jiné akční hry, může dojít k určitému zpoždění (zpoždění) … Díky zahrnutému portu USB 3.0 v Ripsaw HD je toto zpoždění nebo zpoždění výrazně sníženo. Naše přenosy budou plynulejší a bez jakýchkoli prostojů a prodlev.

Diskutujte o svých hrách jako profesionál

Pokud bychom se věnovali nahrávání pouze jedné hry, mohli bychom ztratit část emocí, které zažíváme s našimi oblíbenými videohrami. To klesá, když můžeme komentovat a sledovat, co se stalo.

S Můžeme připojit mikrofon Razer Ripsaw HDumožňuje komukoli, kdo nás sleduje prostřednictvím streamování, slyšet naše komentáře. Díky tomu jsou naše streamovací přenosy mnohem živější.

Podpora konzol nejnovější generace

Ripsaw HD grabber nám umožňuje realizovat streamování z herního počítačenebo konzoly (buď Xbox One a / nebo a Playstation 4).

Razer Ripsaw HD; Kompatibilní s konzolami PS4, Xbox One, Nintendo Switch a Windows PC.

Konzoly kompatibilní s Razer Ripsaw HDKonzoly kompatibilní s Razer Ripsaw HD

Všechna připojení k těmto zařízením, která používáme k přehrávání, jsou prováděna prostřednictvím portu HDMI. Při této příležitosti v nové verzi tohoto videorekordéru neuvidíme komponentní kabel mezi kabely obsaženými v krabici, takže připojení se starými konzolami bude obtížné.

Řekneme to znovu, tento lapač je určen pro použití s ​​novější konzolou nebo herním počítačem.

Kompatibilní s nejoblíbenějšími streamovacími službami

Toto zařízení je navrženo pro práci s nejoblíbenějšími streamovacími programy, jako jsou: Otevřete software pro vydavatele, XSplit, navíc Škubnutí Y Youtube.

Streamovací aplikace kompatibilní s Razer Ripsaw HDStreamovací aplikace kompatibilní s Razer Ripsaw HD

Některé technické problémy

Razer Ripsaw HD je kompatibilní s Windows 10 a pracuje s dříve zmíněným portem USB 3.0. Abychom mohli používat Ripsaw HD, budeme potřebovat silný tým. Stolní počítač s procesorem Intel Core i5 nebo vyšším nebo notebook s procesorem Intel Core i7. Pokud používáme notebook, budeme potřebovat grafickou kartu GeForce GTX 660 nebo vyšší (PC) nebo GeForce GTX870M nebo vyšší. Razer Ripsaw HD doporučuje, abychom měli alespoň 8 GB RAM.

Ripsaw HD; Podporuje 4K, 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p a 480i. Může dosáhnout maximálního rozlišení 4k snímků při rychlosti 60 snímků za sekundu bez komprese.

Krabice obsahuje video grabber Ripsaw HD, kabel USB 3.0, kabel HDMI, komponentní AV kabel, 3,5mm audio kabel a informační příručku k produktu.

Jak nakonfigurovat nebo připojit Razer Ripsaw HD

Konfigurace Ripsaw HD je extrémně snadná. Připojení k různým prvkům je velmi jednoduché. Musíme jen postupovat podle následujících kroků:

 1. Připojte kabel HDMI ke konzole a druhý konec tohoto kabelu HDMI připojte ke vstupnímu portu HDMI Ripsaw HD.
 2. Připojte další kabel HDMI k výstupu HDMI Ripsaw HD a druhý konec kabelu HDMI k našemu televizoru / monitoru.
 3. Nakonec budeme muset připojit dodaný kabel USB 3.0 od Ripsaw HD k našemu PC / notebooku s Windows.
 4. Pokud je vše správně připojeno, rozsvítí se LED Ripsaw HD.

Pokud jste jedním z těch, kteří si myslí, že obrázek je lepší než tisíc slov, připravili jsme následující obrázek, který ukazuje, jak připojit Razer Ripsaw HD k našemu počítači.

Razer Ripsaw HD - OdkazyRazer Ripsaw HD – Odkazy
Razer Ripsaw HDRazer Ripsaw HD

Pokud na svém počítači používáme Ripsaw HD poprvé, budeme si muset aplikaci stáhnout. Razer Synapse obsahující potřebné ovladače … od té doby budeme moci začít streamovat naše hry.

Galerie obrázků HD Razer Ripsaw

Zde je několik obrázků Razer Ripsaw HD:

Razer Ripsaw HD Zachyťte cenu

Právě teď Cena Razer Ripsaw HD Jedná se o 159,99 $, což je zhruba 142 eur na oplátku (tento chytací stroj se u nás prodá za 169,99 eur). Je k dispozici v online obchodě Razer.

Bude k dispozici na webových stránkách Razer.com 11. dubna 2019. A pro zbytek světa od druhého čtvrtletí roku 2019.

Závěr, stojí za to si Razer Ripsaw HD koupit?

Ne každý, kdo miluje videohry, vysílá své hry. Je však jasné, že pokud chcete na tomto světě vyniknout, musíte mít nástroje, které vám to umožní dosáhnout. A v tomto smyslu je lapač Ripsaw HD skvělým nástrojem.

Z pozitivních aspektů zdůrazníme, Razer’s Ripsaw HD je malé a výkonné zařízení Díky použití portu USB 3.0 nám umožňuje zachytit videohry v nejvyšší kvalitě a zejména s nízkou latencí.

Toto zařízení profesionální streamování. Je to určitě něco, co pomáhá dvěma věcem. Na jednu stranu jsme schopni do našich streamů přidat podporu pro pořizování videohier v rozlišení 4K při 60 fps a komentáře.

Zdravím z hloubky bytů.