Analytici: Bitcoin unikne brzy, 5. května, bilion dolarů …

Několik investorů rizikového kapitálu a makro investorů věří, že cena bitcoinu brzy vzroste, podle posledního příkladu zvýšení zájmu o zlato.

Dan Tapeiro, spoluzakladatel společnosti Gold Bullion International, se domnívá, že zbývající částka hotovosti 4,6 bilionu dolarů může nyní velmi dobře proudit na trhy kryptoměn a drahých kovů.

Ostatní investoři si také všimli, že bitcoiny sledují stejný trend, jaký sledovalo stříbro před 12 lety.

Z finančního trhu na bitcoinové trhy mohlo proudit zhruba 5 bilionů dolarů

Všichni sledují, jak trhy s digitální měnou překonávají bouři způsobenou pandemií Covid-19 a vládními škrty v podnikání.

K dnešnímu dni je celkový tržní strop více než 5 000 digitálních aktiv stále přes čtvrt bilionu dolarů.

Nedávno diskutoval spoluzakladatel Gold Bullion International Dan Tapeiro o studii publikované výzkumnou firmou Refinitiv Lipper. Podle průzkumu je na účtech peněžního trhu 4,6 bilionů dolarů, známých také jako hotovost.

Tapeiro věří, že nejvyšší úroveň peněžního toku může snadno proudit na trhy se zlatem a bitcoiny.

Tradičně, když se akcie, kapitál a komodity zhroutí, čistá hotovost na peněžních trzích aktiva bezpečného útočiště (aktiva bezpečného přístavu). Tapiz tweetoval ve středu:

Registrace: přibližně 5 bilionů dolarů v hotovosti. Závod o peníze je ještě překvapivější, protože vše platí téměř (nula). Velká příležitost stojí proti akciím, zlatu, bitcoinu – tato velká nevýhoda / strach obvykle není na vrcholu burzy. Stále vyšší zeď znepokojení.

17. června 2020 je na účtech na peněžním trhu přibližně 4,6 bilionů USD. Foto přes Twitter, Dan Tapeiro.

Tapeiro už nějakou dobu hovoří o bitcoinech a zlatě a zdá se, že to v mnoha videích posiluje. Málokdo souhlasí s komentáři Tapeira na Twitteru, jak řekla jedna osoba:

„Pokud dolar poklesne, má smysl, aby lidé začali zkoumat alternativní a lepší formy peněz a hodnotové zásoby.“

Bitcoinová stříbrná podšívka

Kromě pohledu spoluzakladatele společnosti Gold Bullion International se další analytik domnívá, že BTC je v současné době potlačováno, dokud cena stříbra v roce 2012 nevzrostla, stejně jako v roce 2008.

Analytici říkají, že bitcoinové Breakout přístupy: Potlačení jako stříbro, hotovost v hodnotě 5 bilionů dolarů mohla proudit k BTC

Fotografie přes Twitter, Macnbtc.

Populární obchodník s kryptoměnou Macnbtc řekl 33 000 následovníků Twitteru „někdo mu řekl, aby zkontroloval, jak byla cena stříbra potlačena.“ Macnbtc zdůraznil:

(Podívá se na něj) Makro vypadá jako ta sračka, to nemůžeš popřít. Ale počkejme teď. Dejte mi měsíční nebo dokonce týdenní uzávěrku nad 10 100 $ a já budu býk.

Fotografie přes Twitter, Macnbtc. Obchodník John Morgan také řekl svým 15 000 následovníkům Twitteru, že je přesvědčen, že BTC je na neúnavné cestě k zóně 10 000 dolarů, a to navzdory dosavadnímu počtu pokusů.

“Analýza cen BTC: I přes negativní trhliny BTC / USD pokračuje nepřetržitě na své cestě a dosahuje téměř 10% až 10 000 (e) bitcoinových velryb,” uvedl Morgan v nedávném tweetu.

Většina z tržní kapitalizace ve výši 265 miliard USD v tisku patří do pěti nejlepších měn; BTC, ETH, XRP, USDT a BCH.

Dnes je na globálních burzách kolem 13,55 miliardy dolarů (objem snížen – 11%) a bitcoiny (BTC) se obchodují v rozmezí 9 300 až 9 450 USD za minci. Ethereum se obchoduje za 234 $, XRP za 0,18 $ a bitcoinová hotovost (BCH) za 238 $ za jednotku.