Analytici tvrdí, že Apple Music poroste přibližně o 40% ročně

Analytici zakládají své odhady na velkém počtu čísel, kromě spojení, která mohou mít ve společnostech nebo oblastech podnikání, se kterými hovoří. výroba, i když někdy začínají Předpovědi, které se zdají být založeny na kouři nebo nepodložených pověstech, je nelze nikde koupit.

Společnost se sídlem v Cupertinu, za poslední dva měsíce zvýšit počet předplatitelů o další 2 milionyDosáhla 40 milionů kulatých čísel. Toto oznámení nikdy Apple oficiálně neučinil, ale bylo oznámeno prostřednictvím e-mailu, že došlo k úniku, takže pravda mohla být zcela odlišná. Ale je tu problém.

Jak si můžeme přečíst v The Wall Street Journal, pokud si společnost udrží tuto míru růstu, může dosáhnout 40% ročního růstuDocela optimistický růst 40 milionů předplatitelů na základě úniků / reklam.

Ben Schachter z Macquarie Capital předpovídá, že Apple Music poroste v příštích třech letech průměrným ročním tempem 40%, což z něj učiní nejrychleji rostoucí segment segmentu služeb společnosti. Očekává se, že Apple ve druhém fiskálním čtvrtletí a vydáním 1. května zveřejní celkové výnosy ze služeb 8,3 miliardy USD, což je meziroční nárůst o 18%.

Těmto číslům je těžké uvěřit, když uvážíme, že vedoucí službou pro streamování hudby v Severní Americe je Pandora, nikoli Apple Music nebo Spotify. V jiných zemích, kde jsou k dispozici služby streamování hudby, Apple Music se neobjevuje mezi prvními třemiTakže nevím, do jaké míry se předpovědi Macquarie Capital pravděpodobně naplní, protože Apple nepřidal žádné nové položky nebo funkce, které by mohly způsobit takové zvýšení.