Hra

Android je v nebezpečí root, zjistěte proč

Pokud něco má Android, jeho hlavní přitažlivost je široká škála možností, které nám nabízí. Mezi nimi vykořenitcož nám dává více energie nad naším zařízením. Tato funkce nemusí být brzy na skladě. Android je v nebezpečí root, zjistěte proč V tomto článku.

Android je v nebezpečí root, zjistěte pročAndroid je v nebezpečí root, zjistěte proč

Android je v nebezpečí root, zjistěte proč

Hlavním důvodem je to, že se k nim mohou připojit i některé terminály, a to kvůli již tak velkému počtu aplikací, které brání použití root. Mluvíme o dosahu Google PixelUvidí denní světlo 4. října.

Android je v nebezpečí root, zjistěte pročAndroid je v nebezpečí root, zjistěte proč

Stojí za zapamatování, že již s aktualizací Android 6.0 Marshmallow byla zahájena validace k ověření, že systém není rootovaný. Náš smartphone se nespustí, pokud je v systému zjištěna nějaká anomálie.

Google Pixel a root

Současným problémem je, že příchod těchto zařízení ztěžuje rootování. Za prvé, budeme mít možnost používat zařízení během aktualizace a provádět změny verze jednoduše restartováním systému. Toto opatření, které se může zdát velmi užitečné dříve (a určitě je), brání stávajícím kořenovým systémům.

Všichni uživatelé, Google Pixel i Google Pixel XL – zatím zůstanou bez root. Bude nutné zjistit, do jaké míry tomu tak je a jaká opatření odborníci v těchto konfliktech přijali.

Jako výsledek…

V počítačovém světě není štěstí nebo bohužel nic konečné. Na pole nemůžete dát dveře a věříme, že již budou existovat způsoby, jak tyto překážky překonat. To je otázka čekání.

Doufám, že vám tento článek posloužil. Pamatujte, že si rádi přečteme vaše komentáře, takže můžete do pole níže uvést svůj názor. Děkuji vám za Váš čas

Pokračujeme ve čtení: Planetared

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba