Android Legends v Obchodu Play

To, na co jsme za několik měsíců čekali, se nakonec stalo oficiálním. Společnost to oznámila v březnu a dosud nebyla potvrzena. Ano, jak si můžete přečíst v názvu Asphalt 9: Legends Právě dorazila do obchodu Android Play a můžeme si ji zdarma stáhnout z jakéhokoli zařízení a kdekoli na světě.

To je nové Asfalt 9 Přichází s předěláním různých aspektů svého předchůdce Asphalt 8, jako je grafika, počet dostupných aut a vozidel a samozřejmě závody.


Dejte si pozor na falešná videa z YouTube a stáhněte si Fortnite pro Android


Nyní si můžeme stáhnout Asphalt 9: Legends pro Android z obchodu Play

Je to počkat, ale můžeme konečně oznámit: nová hra Asphalt je nyní oficiálně dostupná po celém světě. Dnes ráno to Gameloft potvrdil a můžeme si jej nahrát do našeho mobilního telefonu nebo tabletu.

asfalt 9

Jak jsme již zmínili na začátku úvodu, nová část legendární ságy Asphalt přichází, aby obnovila několik bodů hry. Asfalt 8. Na jedné straně najdeme kompletně přepracovanou grafickou část a kvalitnější textury a fyzikavypadá realističtěji než předchozí splátky. Pokud jde o počet dostupných vozidel, Existuje více než 50 Patří k nejznámějším značkám (Ferrari, Lamborghini, Porsche …) a lze jej podle vlastního vkusu upravit v integrovaném editoru automobilů. Kromě toho a nový herní režim Budeme moci vytvořit klub řidičů, který bude soutěžit s našimi přáteli se zbytkem světových klubů a získávat body, peníze a ceny. Ve srovnání s předchozí verzí se samozřejmě zvýšil počet scénářů.

Pokud jde o jeho provoz na zařízeních střední a nízké kvality, během našich testů jsme neměli problémy. Samozřejmě, pokud nemáme extrémně výkonný smartphone, budeme muset snížit kvalitu grafiky. Pokud není ve vaší zemi pobytu k dispozici, doporučujeme vám přečíst si článek o tom, jak jednoduše změnit zemi v Obchodu Play.


Nyní si můžeme stáhnout ARK: Survival Evolved z obchodu Play pro Android


Asphalt 9: Legends - Nová závodní hra 2020 Asphalt 9: Legends - Nová závodní hra 2020