Angry Birds AR: Isle of Pigs je hra s rozšířenou realitou …

Angry Birds AR Isle of Pigs

Angry Birds určitě je jedna z nejlepších mobilních her vůbec. Byla to jedna z prvních her vytvořených speciálně pro mobilní telefony, která se stala velmi populární na úrovni konzoly. A to natolik, že již existuje známá videohra sága a dokonce i vlastní film a zábavní park.

Od své první erupce však uběhla dlouhá doba a nyní ztratila určitou relevanci. Tvůrci studia Rovio se ale chtějí vrátit do těch slavných dnů a Angry Birds AR: Ostrov prasat. Nová hra Angry Birds přizpůsobená této době používat rozšířenou realitu (RA). Tato hra je již nějakou dobu k dispozici pro iOS, ale pro Android je nyní k dispozici pouze z obchodu Google Play.

Vstupte do světa Angry Birds s Angry Birds AR: Ostrov prasat

Cílem této nové hry Angry Birds je zachránit vejce ukradená zlými zelenými prasaty pomocí postav Red, Chuck, Bomb a Blues. K tomu budeme muset Vstupte na nepřátelské ostrovy, kterých je aktuálně 40ale postupem času budou přidány další. K dispozici jsou led, poušť, džungle a další scénáře, takže každá úroveň otestuje vaše dovednosti.

Díky síle AR můžete: fyzicky se pohybovat po úrovňových strukturách Hledání nejslabších prvků a nejlepších úhlů, které vám umožní zahájit a zničit Angry Birds s velkou přesností. Takže budete moci vyhrát všechny možné hvězdy a získat zpět ukradená vejce.

rozzlobený ptáci rozšířená realita hra

Angry Birds se dostane tam, kde jste

Díky AR uvidíte Angry Birds hned vedle sebe, ať už doma, v kanceláři nebo v parku. Ale nejlepší ze všeho je, že si můžete hru přizpůsobit, přizpůsobení velikosti prostoru, který budete hrátabyste si Angry Birds AR: Isle of Pigs užili pohodlněji.

Hra také nabízí mnoho skrytých překvapení, která vás vyzývají, abyste dobře prozkoumali struktury, abyste co nejlépe porazili zelená prasata.

nová hra Angry Birds AR Isle of Pigs

Co potřebuji k hraní hry Angry Birds AR: Isle of Pigs na mém zařízení Android?

Angry Birds AR: Isle of Pigs je nyní k dispozici pro Android a je zcela zdarma ke stažení. Nicméně nabízí Jedna volitelná mikroplatba ve výši 3,99 EUR odstranit ze hry všechny reklamy.

Jediným požadavkem této hry je toto: 100 MB zdarma v úložišti vašeho mobilního telefonu Android 7.1 nebo vyšší a je kompatibilní s ARCore. Pokud se vám to všechno hodí, stáhněte si to nyní z obchodu Google Play.