Anketa Ikera Casillasa o tom, zda dosáhl Měsíce, se šíří na Twitteru

Iker Casillas Již několik let po sobě je celosvětově uznáván jako nejlepší brankář na světě a díky němu jsme mohli vyhrát mistrovství světa 2010 v Jižní Africe.

„Waka-waka“ a polibek Ikera a Sary Carbonero, „Díky Sara“ a „Chtěli byste dát poslední gól? Mmm Sara, hodil jsem to “určitě si budete pamatovat. Pokud to všechno přišlo do historie a stále jsme se neshodli ani po 8 letech, zkoumat, zda je člověk na MěsíciRovněž projde historií internetu.

Obrázek - Vyšetřování Ikera Casillasa, zda dosáhl Měsíce, se stalo virálním na Twitteru

Iker Casilla opečené cvrlikání pochyboval, zda ten muž vstoupil na Měsíc v roce 1969, nebo zda to byla montáž. Konspirační teorie na internetu fungují jako obchody. Jsou známí jako „Flat Earthers“, jednoduše řečeno, že existují stovky tisíc lidí, kteří tvrdí, že Země je plochá.

Jak vymazat historii vyhledávání na Twitteru

Internet nás nepřestává udivovat, a když si myslíme, že jsme je všechny viděli … BOOM! Až dorazíš Iker Casillas a sbírat je na Twitteru.

Vkročil Adam na Měsíc v roce 1969?

To je otázka, kterou položil nejlepší brankář, jaký kdy Real Madrid a španělský fotbalový tým měli.

Obrázek - Vyšetřování Ikera Casillasa, zda dosáhl Měsíce, se stalo virálním na Twitteru

Odtud byl plamen zapálen a Twitter hořel. Vzhledem k tomu, že se všechno stokrát ukázalo jako skutečné, může si každý myslet, co chce, ale nic méně.

Virová parodie na Twitteru „Neuvidíte ho v televizi, protože není youtuber nebo fotbalista“

Odpovědi netrvaly dlouho a mezi nimi i Alex Rivero, známý twitterista, který píše témata o astronomii a osvětluje své následovníky na různá témata, stejně jako několik romanopisců sci-fi.

Vraťme se zpět k tématu, které se nás týká, Iker ohromil velkou část svých následovníků a ačkoli se nakonec omluvil, tento jednoduchý průzkum cvrlikání.

Neškodný průzkum, ve kterém Iker pochybuje o pravosti této cesty Apollo 11, 16. července 1969 Přistál na povrchu měsíce a uviděl Neila A. Měsíc a vyslovit slavnou frázi: „Jeden malý krok pro muže, jeden velký skok pro lidstvo“.

Zašlete DM na Twitteru uživatelům, kteří vás nesledují

Iker z urážek, Přistání Apolla 11, projevy náklonnosti a lidé, kteří ho podporují, kritika a spousta nenávisti, ale samozřejmě spousta humoru.

Pokud něco nikdy nechybí cvrlikání humor a nesnáší lidi. Takže tady je hlavní hrdina, kromě jeho tweetu Iker Casillas a vaše pochybnosti o tom, zda muž šlápl na Měsíc nebo nevyústil v tyto skvělé odpovědi:

Obrázek - Vyšetřování Ikera Casillasa, zda dosáhl Měsíce, se stalo virálním na Twitteru

Co takhle memy ne? Situace byla bezplatnou tragikomedií pro Twitter.

Obrázek - Vyšetřování Ikera Casillasa, zda dosáhl Měsíce, se stalo virálním na Twitteru

Ains … Sergio Ramos vyjadřuje soustrast Robbiemu Williamsovi a blahopřeje mu k jeho úžasné hudbě.

Iker se vrací do Španělska, chybíš nám a potřebujeme tvou moudrost.

Buďte, jak může být, Iker Casillapřed dalším napsáním tweetu si to rozmyslí, nebo alespoň hombre stiskl měsíc nebo ne V roce 1969.

Jak mohu zobrazit aplikace s přístupem na Twitter?

Na které straně jsi? Znali jste tento tweet od Ikera Casillasa? Znáte nějakého fanouška konspiračních teorií?