xiaomi gülmek huawei p30 fiyatı

Ano, Xiaomi se zasmál Huawei P30 a …

xiaomi smích huawei p30 cena

Xiaomi a Huawei jsou dvě značky, které se v posledních letech výrazně rozrostly. Není žádným tajemstvím, že se obě společnosti snaží získat většinu dortu, a to bylo vidět. Tato akce Xiaomi, Zasmáli jste se vyvolávacím cenám nového Huawei P30?

Všechno ukazuje na ano, stačí vidět vysílání, které vysílá v jejich síti. Přečtěte si podrobnosti a náš názor?

Xiaomi si myslí, že Huawei P30 je ve srovnání s Mi 9 příliš drahý

Tento obrázek byl uveden na oficiálním Facebooku značky, kterou zveřejnili. Vidíme na tom něco zcela jasného: Xiaomi, vztah Kvalitní cena vašeho Mi 9 Mnohem lepší než P30. Udělali pro to něco srovnávací (docela povrchní, pokud se nás zeptáte) Z těchto dvou modelů.

xiaomi mi 9 srovnání huawei p30

Vidíme to alespoň na papíře. Xiaomi Mi 9 lepší než běžný P30 a stojí to mnohem méně. Tato epizoda ve Španělsku a 499 Huawei jde až na 799. Pokud to trochu odložíme, vzrušení bylo působivé. Stačí sledovat interakce na Facebooku.

Ano, věříme, že Xiaomi Mi 9 a jeho vlastnosti mohou být lepší než P30 a za mnohem přijatelnější cenu. Samozřejmě špičkový model Huawei Snacking na Mi 9 téměř všechno, zejména fotoaparát. Měli bychom také říci, že to vede k platbě.

Který z nich je tedy nejlepší?

Nakonec kupte to, co se vám líbí nejvíce. Mi 9 má velmi dobrou hodnotu za peníze a model P30, který si zde můžete koupit, má opravdu pečlivé detaily, ať se podíváte kamkoli. Obzvláště Pro bude těžké najít univerzálnější fotoaparát.

baterie Xiaomi Mi 9

Dalším problémem, který nás zaujal, byla „válka“, ke které došlo v komentářích. Různé značky s mobilními telefony zaměřené na různé cílové skupiny a vyvinuté pro každý styl, Opravdu stojí za to bránit svou oblíbenou společnost?

Zdroj | Facebook Xiaomi