Anonymous oznámil 3 824 účtů Islámského státu

Jak jsme vám řekli včera, nejznámější hackerská skupina na světě připravuje nový útok na ISIS přes internet. Útoky v Paříži šokovaly svět v jejich vznešenosti a to také mobilizovalo určitou část populace k nějakému hledání.pomsta“. Skupina Anonymous je neochvějným zastáncem míru a lidských práv, takže zprávy, které vám v této otázce poskytneme, nepřekvapují: Anonymous ji zveřejnil 3 824 twitterových účtů aktivistů Islámského státu.

Včera zahájila společnost Anonymous operace #OpISIS a #OpParis a zveřejnění tisíců účtů radikálů ISIS netrvalo 48 hodin. Se zprávou „Zavřeme všechny vaše účty na sociálních sítích“ Hackerská skupina skupině zasílá pevné prohlášení o kybernetické válce.

O den později Anonymous splní svůj slib.

Tato hackerská komunita se zavázala k ochraně lidských práv po celém světě. Vyhlášená válka proti Islámskému státu nebo ISIS nezačala nyní, ale pouze nešťastnými útoky v Paříži Posílil odmítnutí hacktivistů a zvýšil své aktivity proti těmto radikálům.

Anonymní Rok práce na uzavření účtů členů ISISAktivita se stupňovala bezprostředně po masakru Charlie Hebdo, a to navzdory oficiálnímu prohlášení války proti IS 10. ledna tohoto roku.

Stejně jako hacktivisté @CtrlSr nebo Ghost Safety Group Ve velké míře a veřejně spolupracoval s Anonymous Zavřete tisíce účtů na Twitteru a další sociální sítě, webové stránky a jiné dárcovské stránky věnované financování a podpoře této teroristické kampaně.

Díky za tuto skupinu lidí3824 účtů již bylo uzavřeno Jak Twitter upozorňuje na svém oficiálním profilu, @opparisofficial a jak vidíme na obrázku níže:

Image - Anonymous, zveřejňuje 3 824 účtů Islámského státu

S heslem „Nezapomínáme“ oznamuje Anonymous ISIS veřejnosti. se nezastaví ve své činnosti Doufejme, že to globálně zpomalí postup takových událostí.

Myslíte si, že Anonymous uzavřel 3 824 účtů ISIS na Twitteru?