AOC oznamuje nový herní monitor AG273QX

Společnost AOC představila nový herní monitor. O novém AOC AG273QXJak si dokážete představit, přichází s 27palcovým monitorem a podporou QHD rozlišení a HDR.

Funkce AOC AG273QX

Jak jsme právě oznámili AOC oznamuje příchod nového herního monitoru 27 ”(68,6 cm) AG273QX. Nejnovější displej třetí generace řady AGON.

Jak si dokážete představit (pro herní svět), tento monitor, který je součástí série AGON, má velmi zajímavé funkce pro střelbu, MOBA a arkádové hry.

Tento monitor nabízí obnovovací frekvenci 165 Hz a dobu odezvy 1 ms (MPRT). JE AG273QX od AOC Je vybaven 27 ″ VA panelem, který nabízí QHD rozlišení, tj. 1440p nebo 2560 x 1440 pixelů, což nám umožňuje vidět mnohem jemnější detaily a intenzivní kontrasty. Monitor je vybaven technologií AOC Wide Color Gamut, certifikací VESA DisplayHDR 400 a podporou AMD FreeSync 2 HDR, která poskytuje obraz bez zpoždění a eliminuje jakékoli blikání.

Funkce AMD FreeSync 2 HDR přidává mapování tónů HDR s nízkou latencí a kompenzaci nízké snímkové frekvence (LFC), které ovlivňují naši zábavu s videohrami bez blikání.

Stojíme před plochým panelem VA na poměrně elegantním monitoru na úrovni designu a nabízí nám prakticky bezokrajový displej na 3 stranách.

V návaznosti na konstrukční úvahy poznamenejte, že AG273QX je vybaven držadlem pro přenášení a umožňuje snadnou montáž tím, že umožňuje připevnění k základně jedním kliknutím bez šroubů. JE AG273QX Dodává se také se dvěma výsuvnými držáky sluchátek na každé straně a přizpůsobitelnými světly Light FX RGB na zadní straně.

Tento monitor má také některé další funkce, které fanoušci natáčení her ocení zejména. Konkrétně odkazujeme na DialPointIndikátor cíle AOC, který umístí křížek do středu obrazovky, pokud není ve hře. Kromě toho lze v nabídce OSD upravit stínové ovládání AOC tak, aby zesvětlilo tmavé oblasti nebo ztmavilo jasné oblasti, a umožňuje zvýšit nebo snížit odpovídající barvu, sytost barev a úrovně šedé AOC.

Herní monitor AG273QX od AOC Má tři předkonfigurované herní režimy (FPS, Racing, RTS) a tři uživatelsky přizpůsobitelné hry. OSD v sérii AGON 3 bylo aktualizováno, takže je velmi snadné měnit nastavení.

Dostupnost a cena AOC AG273QX

AOC AGON AG273QX bude k dispozici v listopadu 2019 za cenu 509 EUR.

Galerie Obrázků

Dále vám necháme galerii obrázků, abyste mohli tento monitor lépe využívat.

Zdravím z hloubky bytů.