Apensar pro iPhone, iPad a iPad Mini – aplikace dne

Apensar, naše denní praxe

Myslet si zábavná španělská hra, která nás povzbuzuje, jak název napovídá přemýšlejte a řešte hádanky prostřednictvím originální, kreativní a velmi zábavné hry.

Mluvíme o hře, která vyžaduje nainstalovaný iOS 6 nebo novější verzi pro iPhone, iPad, Air a Mini. Je také zcela zdarma.

Překonejte hádanky a hádanky

Hlavním cílem je najít společný prvek mezi čtyřmi obrazy. Nabízí mnoho různých úrovníže se můžeme dobře bavit s ostatními přáteli, navzájem se vyzývat a soutěžit.

think-iphone-ipad-1

A pokud se rozhodnete hrát sami, vždy Hledejte pomoc od přátel prostřednictvím hlavních sociálních sítí přejít na další úroveň. Podle nejnovějších uživatelských recenzí v App Store jsou ve hře nějaké závady a chyby, které budou pravděpodobně vyřešeny v budoucích aktualizacích.

think-iphone-ipad-2

Hra plná úrovní

Jedna z věcí, kterou máme nejraději Tato hra má tolik úrovní, více než 550! Některé jsou jednodušší a jiné opravdu složité. Je to velmi zábavná aplikace, která nám umožní procvičit si slovní zásobu a probudit naši kreativitu.

think-iphone-ipad-3

Budeme to muset udělat v každé z úrovní najít klíče k uhodnutí slova. Tato hra nám dává čtyři obrázky s něčím mezi a tucet dopisů, od kterých bychom měli dané slovo dostat. Apensar také poskytne tipy, které nám pomohou na nejsložitějších úrovních. Jednoduché, ale opravdu zábavné.

think-iphone-ipad-4

V současné době se řadí mezi 10 nejlepších bezplatných aplikací App Store a prostřednictvím iPadizate vám garantujeme: není snadné to získatChce to štěstí, dobrý nápad, marketing a dobrý produkt.

Přemýšlejte nad videem

Pokud se chcete o hře dozvědět více, nenechte si ujít naše video a nezapomeňte, že se zde můžete přihlásit k odběru našeho kanálu YouTube.

polož

Zábavný a návykový titul si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu, který je umístěn v tomto poli pro stahování:

Sdílejte tuto recenzi se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která se zobrazují na začátku tohoto článku. Děkuji mnohokrát!