Aplikace a hry optimalizované pro iPad Pro se zobrazují v App Store

Po oficiálním spuštění iPadu Pro Společnost Apple dnes spustila několik nových epizod v App StorePředstavujeme aplikace a hry, které maximálně využívají 12,9palcový displej sítnice iPad Pro a výkonný 64bitový procesor A9X.

První zvýrazněná část ukazuje hry optimalizované pro iPad Pro.. Apple to říká velikost a výkon zařízení posouvá hraní her na zcela novou úroveň. Mezi aplikace uvedené v této části patří Shadowmatic, Geometry Wars, Broken Age, Smash Hit, Lumino City, Horizon Chase a mnoho dalších. Apple říká o hrách na iPadu Pro toto:

Velikost a výkon iPadu Pro vám umožní užívat si hraní v epickém novém měřítku. Začíná to hrami, které mají působivou grafiku, úžasný zvuk a pohlcující funkce, které vytvářejí neuvěřitelné zážitky.

Druhá zvýrazněná část zobrazuje aplikace optimalizované pro iPad Pro.. Podsekce tohoto důrazu ukazuje aplikace vyvinuté pro Apple Pencil, včetně uHacer, Evernote, Paper for 53, Notability a dalších. Poté se zobrazí „desktopové aplikace“, včetně aplikací pro Microsoft Word, Excel a PowerPoint, a také jejich vlastní produktivní aplikace, jako jsou Numbers, Pages a Keynote. Mezi další aplikace patří AutoCad 360, Pixelmator a OmniFocus 2. Apple říká o aplikacích pro zvýšení produktivity na iPadu Pro toto:

Kreativita a produktivita prudce vzrostly, když je iPad Pro spárován se skvělými aplikacemi. Shrnuli jsme některé z našich oblíbených aplikací, které využívají výhodu velkého displeje sítnice a fungují skvěle. Díky funkci multitaskingu ke sledování videí je iPad Pro pohlcujícím zážitkem.

Je zajímavé, že tyto dvě části jsou si rovny Obsahuje aplikace, které nejsou speciálně aktualizovány pro iPad Proale podle Apple na zařízení stále fungují dobře.