Aplikace a hry týdne pro iPhone a iPad (22. září 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPhone, iPad a iPad Mini z App Store týdne

Vítejte Týdenní kompilace nejlepších aplikací a nejlepších her z App Store pro iPhone, iPad a iPad Mini. Tento týden v pondělí 22. září se objevily velmi zajímavé nové hry a aplikace, o kterých si povíme níže. Nenechte si ujít!

Spuštění slavné fotbalové hry Electronic Arts FIFA 15: Ultimate Team pro iPad bylo jedním z vrcholů týdne. Měli jsme také možnost otestovat aplikaci Yaap Money, aplikaci pro odesílání a přijímání peněz z našeho vlastního iPhone, a nemůžete si nechat ujít novou hru Gameloft Asphalt Overdrive.

aplikace-týden-fifa-ipad

Tento týden má v App Store několik velmi zajímavých zpráv! Připojte se k nám a objevte!

Nejlepší aplikace a hry pro iPad a iPhone, které jsme stáhli a otestovali během týdne od 22. září 2014

FIFA 15

FIFA 15: Ultimate Team je hra, která nám umožnila používat iPhone a iPad vytvořit a přizpůsobit náš vlastní fotbalový tým. Kupujte nové hráče, provádějte převody s vyhranými mincemi, vyberte si oblečení, vyberte štít našeho klubu …

Kromě toho budeme mít řadu možností hrát ve hře FIFA 15. Trofeje a turnaje v režimu pro jednoho nebo více hráčů. Podrobnější analýzu hry FIFA 15 si můžete prohlédnout v tomto článku.

Rychlost asfaltu

Další z nejlepších her vydaných tento týden v App Store je Asphalt Overdrive. Velmi zábavná hra vyvinutá Gameloftem. Asphalt Overdrive, vedlejší produkt legendy Asphalt která policejní honička bude hlavním tématem.

Ovládací prvky v Asphalt Overdrive jsou mnohem dostupnější a nastavení hry je založeno v Kalifornii v 80. letech. Je zdarma a kompatibilní s iPhone a iPad.

Modern Warfare 5

Nyní mluvíme o další z nejnovějších her Gameloft, Modern Combat 5, jedné z nejlepších FPS her pro iPad a iPhone, nedávno obdržel aktualizaci. Přidává podporu pro novou kovovou herní technologii Apple v iOS 8. Pokud MC5 již má působivou grafiku … představte si to hned!

Beach Buggy Race

Beach Buggy Racing zábavná závodní hra Využívá také novou technologii Metal v systému iOS 8 ke zlepšování a vylepšování své grafiky. Vyzkoušeli jsme to na iPadizate a zjistili jsme, že je to velmi šťastná, zábavná a známá hra.

Můžeme to udělat v Beach Buggy Racing zvolit různé typy ovládání a budeme mít příležitost zúčastnit se mnoha různých ras a úrovní.

Myslet si

Myslet si, že je to jedna z nejpopulárnějších her v App Store. Tato návyková hra je v současné době první na světě Nejoblíbenější bezplatné aplikace v App Store.

Účelem Apensaru je, upřímně řečeno, pozvat nás k zamyšlení nad čtyřmi obrázky; zjistit, které slovo je relevantní s těmito obrázky.

Series.ly 3.0

Series.ly je módní web. Sledujte televizní pořady a filmy onlinea díky této aplikaci to můžeme udělat přímo z našeho iPhonu nebo iPadu. Nenechte si ujít naši recenzi videa, abyste aplikaci důkladně poznali!

Series.ly 3.0 má vlastní webový prohlížeč a integrovaný videopřehrávač abychom vám mohli zdarma spravovat, řídit a sledovat naše oblíbené televizní pořady a filmy online.

Yaap Money

Yaap Money je aplikace pro iPhone, která nám umožňuje. Odesílejte a přijímejte peníze snadno, rychle a pohodlně. Aplikace má velmi pečlivé uživatelské rozhraní využívající techniku ​​„jedné obrazovky“, protože můžeme přistupovat ke všem funkcím ze stejné obrazovky.

S Yaap Money můžeme platit večeři našim přátelům a rodině a žádat o jejich akcie prostřednictvím aplikace. S penězi Yaap už žádné výmluvy a dluhy. Velmi užitečná aplikace!

Fotoaparát +

Camara +, jedna z nejpopulárnějších aplikací pro úpravy fotografií v App Store, obdržela docela zajímavou aktualizaci. V uvedené aktualizaci aplikace přidána kompatibilita s iOS 8 a dalšími vylepšeními. Nyní nám Camera + umožní ručně upravit zaostření a expozici.

Co se děje

Další aplikací, která obdržela aktualizace ke zlepšení stability a kompatibility v systému iOS 8, je WhatsApp. Populární aplikace pro zasílání rychlých zpráv, Ve vaší poslední aplikaci byly opraveny drobné chyby a chyby s fotkou.

cvrlikání

Díky nejnovějším funkcím interaktivních oznámení je Twitter mnohem výkonnějším a užitečnějším sociálním nástrojem. S interaktivními upozorněními na Twitteru pro iPhone a iPad Tweetujte k oblíbeným, retweetujte a sledujte ostatní uživatele přímo z našeho oznamovacího centra.

Jaké jsou vaše oblíbené aplikace týdne?

Doufáme, že se vám naše týdenní recenze líbila. Nejlepší aplikace a hry pro iPhone, iPad a iPad Mini. Ale určitě jste stejně dobře a zajímavě použili i jiné aplikace, protože v App Storu jsou miliony skvělých aplikací. Která aplikace byla pro vás tento týden nejlepší?